Beyoncé zapowiada wizualny album „Black Is King”

Podziel się newsem:

Beyoncé stworzyła film Black Is King, będący nową odsłoną lekcji, zawartej w bajce Król Lew. Premiera już niedługo, sprawdźcie szczegóły!

Celebracja czarnej kultury w nowym filmie Beyoncé

Ekipa, która pracowała nad tym projektem przez cały ostatni rok, reprezentuje sobą różnorodność i przywiązanie. Historyczne wędrówki czarnych rodzin stają się uhonorowane przez opowieść o podróżach młodego króla, w której uczy się o zdradzie, miłości i samoświadomości. Jego przodkowie pomagają mu spełnić przeznaczenie, a lekcje przekazane przez ojca oraz wsparcie jego ukochanej pomagają mu w zdobyciu cnót potrzebnych do odzyskania tronu i domu. Te ponadczasowe lekcje odnajdują dzisiaj swoje odbicie w głosie czarnego społeczeństwa, które odzyskało swoją siłę. Black Is King to afirmacja wielkiego celu zawierająca piękne wizualizacje, które celebrują czarną kulturę i wytrwałość. Film podkreśla piękno, tradycje i sukces.

Taki opis towarzyszy zwiastunowi nowego filmu, napisanego i wyprodukowanego przez samą Beyoncé, który ma pomóc młodym królom i królowym w poszukiwaniach swojej korony. Zobaczcie!

Beyoncé – Black Is King, teaser

Beyoncé – Black Is King, kiedy premiera?

Produkcja będzie bazować na muzyce z ostatniej płyty BeyoncéThe Lion King: The Gift, będącej soundtrackiem do remake'u kultowego Króla Lwa z 2019 roku. W filmie pojawią się artyści, których mogliśmy usłyszeć na tym albumie, a także specjalni goście.

Black Is King ma być celebracją wspomnień o doświadczeniach czarnej społeczności. To opowieść o odbudowie teraźniejszości, o spotkaniu kultur i międzypokoleniowych przekonaniach oraz o tym, że najbardziej złamani ludzie mają niesamowity dar i cel naprawiania przyszłości.

Premiera Black Is King będzie miała miejsce już 31 lipca na platformie streamingowej Disney+. Nie przegapcie!

beyonce black is king

Posłuchaj nowego utworu BeyoncéBlack Parade

W ostatnim czasie oczy całego świata skupione były na zamieszkach w USA i ruchach społecznych związanych z Black Lives Matter. Wielu artystów także wyraziło swoją solidarność wobec ludności czarnoskórej i ich walki o równe prawa. Wśród nich znalazła się oczywiście Beyoncé, która wypuściła z tej okazji specjalny utwór – Black Parade. Ukazał się on w Juneteenth, czyli Dzień Wyzwolenia – amerykańskie święto upamiętniające zniesienie niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych. Posłuchajcie tego hymnu celebrującego czerń!

Beyoncé stworzyła film Black Is King, będący nową odsłoną lekcji, zawartej w bajce Król Lew. Premiera już niedługo, sprawdźcie szczegóły! Celebracja czarnej kultury w nowym filmie Beyoncé Ekipa, która pracowała nad tym projektem przez cały ostatni rok, reprezentuje sobą różnorodność i przywiązanie. Historyczne wędrówki czarnych rodzin stają się uhonorowane przez opowieść o podróżach młodego króla, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →