Kevin Sam w Domu powraca w nowej odsłonie


10 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Świąteczny klasyk, od lat towarzyszący nam przy Wigilii doczeka się nowej wersji, za którą odpowiedzialny będzie Disney. Zobaczcie, co szykuje!

Kevin Sam w Domu

Kevin Sam w Domu to światowy hit filmowy, który każdy widział przynajmniej raz. O to akurat nie trudno, gdyż produkcja od kilku lat jest wyświetlana w telewizji podczas Świąt Bożego Narodzenia. Niemal tradycją stało się już wspólne, rodzinne oglądanie przygód małego Kevina.

Film opowiada o chłopcu, który, jak wskazuje tytuł, został pozostawiony sam w domu na Święta. Zaczyna wpadać w tarapaty i ściąga na siebie lawinę nieszczęść, z którymi radzi sobie w zabawny sposób.

Kevin sam w domu nowa wersja disney

Kevin Sam w Domu – nowa wersja

Komedia Christophera Columbusa doczeka się nowej odsłony. Disney zapowiedział, że przygotuje wersję, która będzie odpowiadała “współczesnej generacji”. Czy jednak taki hit naprawdę tego potrzebuje? Obawiamy się, że ten zabieg może pozbawić film wyjątkowego klimatu lat 90., za który przecież wciąż tak uwielbiamy Kevina Samego w Domu.

Polityka Disneya sięga jednak dużo dalej. Podobnych rebootów doczekają się takie obrazy jak Noc w muzeum, Fałszywa Dwunastka oraz Dziennik Cwaniaczka. Wszystkie z nich trafią na nową platformę streamingową Disneya.

Kevin sam w domu nowa wersja disney

Disney+ – nowa platforma streamingowa Disneya

Projekt Disney+ ma wystartować w listopadzie 2019 roku. Będzie to kolejna platforma internetowa, na której będzie można oglądać filmy i seriale, tym razem sygnowane przez kultowego Disneya. Z potwierdzonych już produkcji, na portalu obejrzymy m.in. seriale osadzone w uniwersum Marvela, pierwszy serial ze świata Gwiezdnych wojenThe Mandaloriana oraz serial dokumentalny Świat według Jeffa Goldbluma.

Jeśli chodzi o nowe produkcje, które mają powstać, w tym Kevin Sam w Domu, jeszcze nie wiadomo, czy będą one w postaci serialu czy filmu. Nieznana jest jak dotąd również nowa obsada oraz data premiery.

disney+ nowa platforma

Pozostaje czekać na dalszy rozwój sytuacji i trzymać kciuki, aby nowe wersje co najmniej powtórzyły sukces oryginalnych hitów. To może nie być łatwe zadanie.

Świąteczny klasyk, od lat towarzyszący nam przy Wigilii doczeka się nowej wersji, za którą odpowiedzialny będzie Disney. Zobaczcie, co szykuje! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kevin Sam w Domu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →