Shawn Mendes zapowiada nowy album singlem “Wonder”


05 października 2020

Podziel się newsem:

Shawn Mendes powraca z nowym albumem. Krążek zatytułowany Wonder ukaże się jeszcze w tym roku. Posłuchajcie tytułowego singla zapowiadającego wydawnictwo.

Wonder będzie czwartym albumem studyjnym kanadyjskiego wokalisty Shawna Mendesa. Każde z jego dotychczasowych wydawnictw – Handwritten (2015), Illuminate (2016) i Shawn Mendes (2018), ma status platyny.

Shawn Mednes Wonder
okładka albumu

Shawn Mendes powraca z nowym albumem – Wonder

Nowy album ukaże się jeszcze w tym roku, a dokładnie 4 grudnia. Shawn Mendes, ogłaszając jego premierę napisał:

Tęskniłem za Wami wszystkimi! Wiem, że to był przerażający rok dla wszystkich, dlatego wysyłam Wam mnóstwo miłości i całusy! Napisałem album. Nazywa się Wonder. Naprawdę czuję, jakby część mnie została spisana na papierze i nagrana w formie piosenek. Starałem się być najbardziej autentyczny i szczery w swojej dotychczasowej karierze. To świat, podróż, marzenie, album, który od dawna chciałem zrobić. Jestem nim zauroczony. Dziękuję, że jesteście u mojego boku od tylu lat. Kocham Was wszystkich

Wraz z zapowiedzią płyty, w sieci pojawił się także pierwszy singiel. Do kawałka Wonder powstał także widowiskowy klip w reżyserii Matty’ego Peachocka.

Shawn Mendes – Wonder – posłuchajcie najnowszego singla

Album możecie zamawiać w preorderze pod tym linkiem.

Shawn Mendes – Wonder – tracklista

 1. Intro
 2. Wonder
 3. Higher
 4. 24 Hours
 5. Teach Me How to Love
 6. Call My Friends
 7. Dream
 8. Song for No One
 9. Monster
 10. 305
 11. Always Been You
 12. Piece of You
 13. Look Up at the Stars

Ostatni album kanadyjskiego wokalisty zatytułowany Shawn Mendes, który ukazał się w maju 2018 roku zadebiutował na szczycie Billboard 200 i przyniósł mu dwie nominacje do nagród Grammy w kategoriach Piosenka roku za In My Blood oraz Najlepszy popowy album. Nominację do Grammy przyniosła Mendesowi również piosenka Señorita nagrana w duecie z Camilą Cabello.

Shawn Mendes, Camila Cabello – Señorita

Shawn Mendes powraca z nowym albumem. Krążek zatytułowany Wonder ukaże się jeszcze w tym roku. Posłuchajcie tytułowego singla zapowiadającego wydawnictwo. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Wonder będzie […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →