Lorde przerywa milczenie i zapowiada nowy album

Podziel się newsem:

Lorde napisała list do fanów, w którym informuje, że wróciła do studia i intensywnie pracuje nad nowym albumem.

Lorde to nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów. Zadebiutowała w 2012 roku, publikując EPkę The Love Club na SoundCloudzie. Obecnie na dyskografię artystki składają się trzy minialbumy i dwa albumy studyjne. Do jej największych hitów można zaliczyć m.in. Royals, Team, Green Light czy Magnets nagrany z Disclosure.

Lorde – Royals

Lorde pracuje nad nowym materiałem

Ostatnim razem, gdy Lorde podzieliła się z fanami wieściami na temat nowości, ujawniła, że śmierć jej ukochanego psa wpłynęła na harmonogram prac nad nowym albumem. Dziś natomiast, artystka opublikowała list, w którym zdradza, że trwają intensywne prace nad następcą krążka Melodrama z 2017 roku.

Lorde – Green Light

Wokalistka, podobnie jak miało to miejsce przy poprzedniej płycie, tworzy nowy materiał we współpracy z producentem Jackiem Antonoffem.

W grudniu wróciłam do studia, tylko po to, żeby coś zrobić i ku mojemu zaskoczeniu wyszły dobre rzeczy. Szczęśliwe, zabawne rzeczy. Wszystko pięknie płynęło i zaczęło nabierać kształtu. A potem oczywiście świat się zamknął. Nadal pracujemy, tylko zdalnie – Jack i ja łączymy się przez FaceTime i omawiamy wszystko. Ale to potrwa dłużej.

Lorde zdradziła także, że nie była pewna czy kiedykolwiek wróci do koncertowania, jednak teraz bardzo chciałaby wrócić na scenę i czeka, aż ponownie będzie taka możliwość.

Lorde napisała list do fanów, w którym informuje, że wróciła do studia i intensywnie pracuje nad nowym albumem. Lorde to nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów. Zadebiutowała w 2012 roku, publikując EPkę The Love Club na SoundCloudzie. Obecnie na dyskografię artystki składają się trzy minialbumy i dwa albumy studyjne. Do jej największych hitów można zaliczyć m.in. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.