fot. materiały prasowe

Lorde kończy nową erę tam, gdzie ją zaczęła. Posłuchajcie “Oceanic Feeling”, nowego singla wokalistki


23 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lorde zaprasza nas nad brzeg oceanu, by zakończyć swoją erę Solar Power tam, gdzie ją zaczęła. Oto ostatni już klip do singla Oceanic Feeling.

Era Solar Power zakończona

Dokładnie rok po premierze albumu Solar Power Lorde zaprezentowała nam ostatni klip promujący jej wydawnictwo. Powstał on do wieńczącego krążek Oceanic Feeling. Gościnnie u boku artystki pojawia się jej młodszy brat Angelo.

Przeczytaj także: Lorde prezentuje fanom niespodziankę. Zobaczcie jej teledysk do utworu The Path

Lorde
fot. Live Nation

W klipie widzicie prawdziwą mnie albo tę osobę, którą chcę być – otwartą, zrelaksowaną, z ciałem pochlapanym wodą, zwracającą się bezpośrednio do was, niemającą niczego do ukrycia czy do udowodnienia, tak po prostu. Osoba obok mnie to moja druga połówka i najlepszy przyjaciel, mój brat Angelo. Urodził się pięć lat po mnie, ale w ten sam dzień. Zawsze mieliśmy silną więź. Wiedziałam, że gdy zaangażuję go do teledysku, będę mogła pokazać w klipie prawdziwą siebie. Nie potrafię udawać kogoś, kim nie jestem, gdy ten dzieciak jest w pobliżu.

Końcówka klipu ma wymiar symboliczny, bo to nie tylko koniec samego teledysku, ale i tego rozdziału mojej kariery. Moja społeczność żegna się ze mną, to coś na kształt ceremonii. Tego dnia na planie nie mogłam przestać myśleć, że biorę ślub sama ze sobą. Wiem, że to szalone, ale tak właśnie się czułam. Wyróżniam ten moment bardzo intensywnej refleksji nad swoim życiem za pomocą obrazka, który praktycznie rozdziela mnie na pół. To trochę historia mojego życia: nigdy nie wiem, dokąd idę, wiem tylko tyle, że muszę tam iść. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim moim fanom za to, że są ze mną i obserwują, dokąd zaprowadzi mnie ta droga

– napisała w newsletterze artystka, zapowiadającym tym samym koniec ery “Solar Power”.

Lorde – Oceanic Feeling, posłuchaj!

Przypomnijmy, że album Solar Power ukazał się 20 sierpnia 2021. Na krążku wyprodukowanym przez Jacka Antonoffa (z którym artystka pracowała nad płytą Melodrama) znalazło się 12 utworów.

Lorde zaprasza nas nad brzeg oceanu, by zakończyć swoją erę Solar Power tam, gdzie ją zaczęła. Oto ostatni już klip do singla Oceanic Feeling. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →