“Green Light” Lorde będzie przebojem tej wiosny

Obserwuj nas na instagramie:

Zapamiętajcie nasze słowa, “Green Light” będzie wszędzie!

Lorde wypuściła wczoraj pierwszy singiel zapowiadający jej drugi album “Melodrama”. “Green Light” przynosi sporą zmianę w jej stylu – wciąż jest tu mocny, hymniczny refren, ale całość jest znacznie bardziej taneczna, niż numery takie jak “Royals”, czy “Team”. O swoim nowym singlu Lorde opowiedziała w audycji Zane’a Lowe’a:

“Ta piosenka jest o takich momentach, które natychmiast zmieniają twoje życie i o wszystkich małych rzeczach, które cię przyciągają. Brzmi bardzo radośnie, a jednocześnie tekst jest bardzo intensywny. Zastanawiałam się, jak to się stało, ze wyszedł mi tak wesoły numer? I wtedy się zorientowałam, że on jest jak ta pijana dziewczyna na imprezie, która tańczy i płacze za swoim byłym chłopakiem, który w oczach każdego zupełnie nie ogarnia życia. To ona dzisiaj. Od jutra zaczyna przebudowywać swoje życie. Dlatego to piosenka dla mnie”.

“Green Light” jest pierwszym utworem, który powstał na nową płytę Lorde. Album “Melodrama” ukaże się latem. Teledysk do najnowszego singla wyreżyserował Grant Singer, który współpracował już z takimi gwiazdami jak Beyonce czy Lady Gaga.

Zapamiętajcie nasze słowa, “Green Light” będzie wszędzie! Lorde wypuściła wczoraj pierwszy singiel zapowiadający jej drugi album “Melodrama”. “Green Light” przynosi sporą zmianę w jej stylu – wciąż jest tu mocny, hymniczny refren, ale całość jest znacznie bardziej taneczna, niż numery takie jak “Royals”, czy “Team”. O swoim nowym singlu Lorde opowiedziała w audycji Zane’a Lowe’a: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →