Lady Gaga wydała książkę


23 września 2020

Podziel się newsem:

22 września swoją premierę miała książka Channel Kindness: Stories of Kindness and Community, którą Lady Gaga stworzyła ze swoją mamą. Sprawdźcie szczegóły.

Channel Kindness to cyfrowa platforma stworzona przez Fundację Born This Way Lady Gagi. Jest to bezpieczna przestrzeń dla młodych ludzi, którzy mogą opowiedzieć swoje historie o życzliwości i wspólnocie. Projekt, przestawiając ludzi i organizacje, które robią coś dobrego dla swoich społeczności, chce inspirować do tworzenia milszego i odważniejszego świata.

Channel Kindness: Stories of Kindness and Community – książka Lady Gagi już jest

W marcu tego roku pojawiła się informacja, że w ramach projektu, Lady Gaga, we współpracy ze swoją mamą Cynthią Germonottą, planuje wydać książkę. Wydawnictwo zatytułowane Channel Kindness: Stories of Kindness and Community miało swoją premierę 22 września.

Książka jest zbiorem 51 inspirujących historii młodych ludzi z całego świata. Poznacie w niej młodych twórców zmian, którzy odnaleźli wewnętrzną siłę, założyli własne ruchy społeczne i postanowili przełamać piętno zdrowia psychicznego. Inspiracją do jej powstania dla Lady Gagi były jej własne przeżycia z czasów szkolnych, związane z gnębieniem i poniżaniem.

Lady Gaga Channel Kindness
Channel Kindness: Stories of Kindness and Community – okładka książki

Lady Gaga ma nadzieję, że książka pomoże młodym ludziom cierpiącym na zaburzenia psychiczne zyskać wiarę w siebie i da odwagę do szukania pomocy. Mamie artystki z kolei zależy na tym, aby wydawnictwo stało się także inspiracją dla rodziców, by ci dowiedzieli się, jak rozmawiać ze swoimi dziećmi i pomagali im w rozwiązywaniu problemów.

22 września swoją premierę miała książka Channel Kindness: Stories of Kindness and Community, którą Lady Gaga stworzyła ze swoją mamą. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →