Sylwester w rytmie hip-hopu – przygotowaliśmy dla Was wyjątkową playlistę!


25 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Sylwester coraz bliżej, zatem przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów hip-hopu. Znajdziecie w niej numery, które bujały nami najbardziej przez ostatnią dekadę, niezależnie czy jest to oldschool, czy trap.

W Sylwestra postaw na polski hip-hop

Sylwester w tym roku z wiadomych przyczyn będzie inny niż zwykle. Z tego powodu, przy tworzeniu playlisty kierowaliśmy się jednym – miała przede wszystkim dobrze brzmieć. Tak, aby podczas tej długiej nocy zapewnić Wam jak najlepszą zabawę.

Staraliśmy się zawrzeć w niej dokładnie te utwory, które sami chcielibyśmy usłyszeć na playliście po wejściu na sylwestrową domówkę u znajomych. Dodatkowym wyzwaniem, jakie sobie przed sobą postawiliśmy, było zawarcie w playliście polskich utworów z minionej dekady. A ta obfitowała w naprawdę solidne albumy i pojedyncze utwory.

Zatem jeżeli jesteście otwarci na muzyczny miszmasz od oldschoolu, po trap, czy różnego rodzaju EDM’owe ślady i brzmienia, to ta sylwestrowa playlista jest właśnie dla Was.

sylwester, kukon domówa
Kukon – Domówa, kadr z klipu

Takim oto sposobem, na liście znaleźli się na niej tacy wyjadacze jak chociażby Tede, Sokół, Pezet, Paluch czy Ten Typ Mes. Oczywiście, nie zapomnieliśmy również o przedstawicielach młodszego pokolenia, jak Bedoes, czy Kukon. Nie zabrakło także tych, którzy przez ostatnie lata wypchnęli polski rap na szczyt list przebojów. Mówiąc krótko, każdy znajdzie na naszej sylwestrowej playliście coś dla siebie.

Sylwester 2020 – Hip-hopowe Rytmy


Sylwester 2020 – We’ve got you covered

Jednakże, jeżeli hip-hop nie jest Waszym ulubionym gatunkiem lub też po prostu Sylwester to dla Was dzień, w który wolicie bawić się do zupełnie innej muzyki, zapoznajcie się z naszymi pozostałymi playlistami.

Sprawdźcie również nasz poradnik, z którego dowiecie się jak najlepiej spędzić tegorocznego Sylwestra w domu. Dodatkowo, warto także dowiedzieć się czego lepiej nie robić ostatniej nocy roku.

Sylwester coraz bliżej, zatem przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów hip-hopu. Znajdziecie w niej numery, które bujały nami najbardziej przez ostatnią dekadę, niezależnie czy jest to oldschool, czy trap. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? W Sylwestra postaw […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →