kadr z teledysku „Bal u Rafała” Ralpha Kaminskiego

Sylwester na mieście. Podpowiadamy, gdzie przywitać rok 2023


28 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sylwester tuż za rogiem. Jeśli jeszcze nie macie planów na przywitanie roku 2023, to podpowiadamy, jak i gdzie to zrobić!

Co robić w sylwestra?

Istnieją różne możliwości na spędzenie tego jedynego wieczoru w roku. Domówka w gronie znajomych, impreza sylwestrowa oglądana w którejś z największych stacji telewizyjnych czy może zorganizowane wydarzenie? Opcji jest wiele i każda z nich jest dobra – oczywiście w zależności od tego, co lubimy. W grę wchodzą również imprezy organizowane na mieście, a takich jest naprawdę sporo. Sprawdźcie naszą pełną ofertę sylwestrowych imprez. Poniżej wybraliśmy kilka wydarzeń, na których będziecie mogli przywitać rok 2023!

Sylwester na mieście – Gdańsk

Imprezy sylwestrowe odbywają się w zasadzie w każdym większym mieście. Lub też w miastach. Mieszkańcy Trójmiasta lubujący się w muzyce elektronicznej i tanecznej z pewności powinni zwrócić uwagę na Techno Balkon, który będzie miał miejsce w Gdańskiej Hali Olivia. Zagrają między innymi Rysy, Laven, Hellboy i Błażej Malinowski. Wejściówki na to wydarzenie znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Rysy – 4GET

Sylwester na mieście – Poznań

Poznań oferuje kilka imprez sylwestrowych, a wśród nich jest już piąty sylwester… w domu. No, może nie do końca, bo House Szkolna domem nie jest, ale można się tam poczuć jak u siebie. Na gości będzie czekać drink powitalny czy stół z cateringiem. Zagrają między innymi ŻAR i Thomas Palec. Bilety są do zgarnięcia w serwisie Biletomat.pl.

Sylwester na mieście – Warszawa

Stolica także przygotowała sporo atrakcji, a jedną z nich będzie impreza w stylu lat 2000., która odbędzie się w klubie Hulakula. Goście będą mogli zagrać w kręgle czy wziąć udział w turnieju tanecznym. Wieczór uświetnią dwie byłe uczestniczki programu The Voice of Poland: Marta Dryll oraz Karolina Jarzyńska, alias LINA. Wloty na imprezę można zdobyć w serwisie Biletomat.pl.

LINA – Deszcze

Sylwester na mieście – Kraków

W Krakowie siły połączą Lisia Norka i Czarna Owca Wino Bar, które zapraszają na Lisionorkową Zabawę Sylwestrową. Na gości czekać będą bufet, szampan, a także konkurs na najlepsze przebranie. Zwycięzca otrzyma specjalną Lisią nagrodę. Bilety na imprezę są do zdobycia w serwisie Biletomat.pl.

Sylwester na mieście – Chorzów

Chorzów jest bardzo umowną lokalizacją, kiedy mówimy o imprezie, która odbędzie się na Stadionie Śląskim. A mowa tu o Sylwestrowej Mocy Przebojów, podczas której wystąpią… No właśnie, kto tu nie wystąpi? W line-upie imprezy znaleźli się między innymi Lemon, Bajm, Ralph Kaminski, bryska czy Lady Pank!

Ralph Kaminski – Bal u Rafała

Sylwester na mieście – Wrocław

We Wrocławiu będzie mogli doświadczyć sylwestra, który potrwa… kilka dni! Nie tylko dlatego, że zabawa może być gruba, ale również dlatego, że w ten sposób ugości Was klub Transformator. Festiwalowa formuła, trzy sceny, najróżniejsze gatunki i przerwa na prysznic. Zagrają między innymi Sonik & Mihvu, Seb & Rodrigezz, Weikum czy scyntero. Wejściówki są do zgarnięcia w serwisie Biletomat.pl.

Sylwester na mieście – Rzeszów

Mamy również propozycję dla mieszkańców Rzeszowa i okolic. W klubie Aloha odbędzie się impreza utrzymana w czerni i bieli, co jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy dwukolorowej szafy. Oczywiście z przymrużeniem oka. Bilety w różnych pakietach, gwarantujących między innymi przekąski czy ciepłą kolację są do kupienia w serwisie Biletomat.pl. Za oprawę muzyczną zadbają ALEX MECHEW & SAND POKERS.

Sylwester tuż za rogiem. Jeśli jeszcze nie macie planów na przywitanie roku 2023, to podpowiadamy, jak i gdzie to zrobić! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Co robić w sylwestra? Istnieją […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →