fot. materiały prasowe

Klub Studio P7 The Next Level zaprasza was na najbardziej obłędną noc tego roku


17 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Klub Studio P7 The Next Level sprawi, że wasza sylwestrowa noc stanie się niezapomniana. Szykujcie więc najlepsze outifty!

Sylwestrowa noc w najlepszym wydaniu

Sylwestrowa noc to jeden z najważniejszych momentów roku. O jej jak najlepsze przeżycie zadba wrocławski klub Studio P7 The Next Level, który już teraz zaprasza was na swoje parkiety!

Studio P7 powstało tylko w jednym celu – aby pokazać Ci zabawę kalibru, którego nie doświadczysz nigdzie indziej. Zejdź do nas i wejdź na wyższy poziom rozrywki w miejscu zaprojektowanym, by zniewalać.

To 1500 metrów kwadratowych czystej imprezy w wydaniu premium. To ponad 15 tys. Wat nagłośnienia, ruchoma instalacja z 500 punktów świetlnych, szklane ściany, dzięki którym lokal dopasuje się do Twoich potrzeb. Na naszym 32-metrowym barze o Twoje potrzeby zadba 10 wykwalifikowanych barmanów oferujących drinki we wszystkich kształtach i smakach.

– czytamy w opisie lokalu.

Przeczytaj także: The Weeknd promuje film „Avatar: Istota wody” piosenką „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)”

Klub Studio P7 The Next Level
fot. materiały prasowe

Sylwestrowa noc rozpocznie się już o godzinie 20:00. Na biorących udział w wydarzeniu imprezowiczów czekać będą: lampka prosseco o północy, a także specjalne loże, których rezerwacji możecie dokonać za pośrednictwem strony klubu (w cenę lóż wliczone są wejściówki). Oczywiście w klubie wymagany jest również dress code, który określony jest jednak w dość jasny sposób jako „elegancja”.

Klub Studio P7 The Next Level
fot. materiały prasowe

Kup bilet na Sylwestra 2022/2023 w Studio P7 we Wrocławiu!

Jeśli jesteście zainteresowani imprezą, która będzie miała miejsce we wrocławskim klubie Studio P7 The Next Level, to już teraz łapcie swoje bilety na stronie Biletomat.pl za jedyne 60 zł.

Klub Studio P7 The Next Level sprawi, że wasza sylwestrowa noc stanie się niezapomniana. Szykujcie więc najlepsze outifty! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Sylwestrowa noc w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →