fot. materiały prasowe

The Weeknd promuje film „Avatar: Istota wody” piosenką „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)”


16 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Film Avatar: Istota wody oficjalnie trafił dziś do polskich kin. Cegiełkę do jego promocji dołożył The Weeknd, który nagrał nową piosenkę.

Ponowny skok w błękitne wody

Drugi film Jamesa Camerona o niebieskich istotach, zatytułowany Avatar: Istota wody, trafił dziś oficjalnie do polskich kin. Produkcja jest kontynuacją historii przedstawionej nam w oryginalnym Avatarze, który na ekrany wszedł w grudniu 2009 roku, czyli 13 lat temu. Wtedy to film został okrzyknięty mianem ewenementu, który do dziś dzierży miano najbardziej dochodowej produkcji na świecie. Nic więc dziwnego, że fani franczyzy z niecierpliwością czekali na dalsze losy mieszkańców planety Pandora.

Avatar: Istota wody skazany na sukces?

Czy oscylujący w granicach 400 milionów dolarów budżet pozwoli Cameronowi po raz kolejny sięgnąć po największe z możliwych wyróżnień? I czy jego dzieło ponownie okaże się hitem? Cóż, na te pytania odpowiedź poznamy już w poniedziałek, kiedy to uzyskamy wynik finansowy weekendu otwarcia produkcji. Patrząc jednak na jej promocje, liczby mogą być naprawdę fenomenalne. Zresztą, kiedy ktoś taki jak The Weeknd dokłada swoją cegiełkę, by podtrzymać stale rosnący rozgłos wokół projektu, ta reklamowa machina musi przecież spełnić swoje zamierzenia.

Przeczytaj także: The Weeknd wyrusza w trasę i zapowiada koncert w Polsce. Czy tym razem występ Kanadyjczyka dojdzie do skutku?

The Weeknd
fot. kadr z teledysku „Out Of Time”

Piosenka wokalisty zatytułowana Nothing Is Lost (You Give Me Strength) została napisana z pomocą formacji Swedish House Mafia, a także kompozytora Simona Franglena. Możecie jej posłuchać poniżej:

Avatar Nothing Is Lost (You Give Me Strength), posłuchaj!

The Weeknd przyjedzie do Polski

The Weeknd powraca z trasą koncertową po Europie i Ameryce Łacińskiej. After Hours Til Dawn Tour odwiedzi największe stadiony naszego kontynentu. Polska publiczność będzie miała okazję posłuchać Abla na żywo w Warszawie na PGE Narodowy już 9 sierpnia 2023 roku. Artysta wystąpi u nas po raz pierwszy, po początkowo planowanym występie 7 listopada 2022 roku w Krakowie, który nie odbył się z powodu pandemii.

The Weeknd
fot. materiały prasowe

Film Avatar: Istota wody oficjalnie trafił dziś do polskich kin. Cegiełkę do jego promocji dołożył The Weeknd, który nagrał nową piosenkę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →