Getty Images

Sylwester z polskimi latami 90. – oto playlista


31 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sylwester jest już tuż, tuż. Spora część z nas zapewne spędzi ten wieczór domówkach. A skoro jest domówka, to musi być i muzyka! Sprawdźcie playlistę, dzięki której się pobawicie i cofniecie do lat 90.!

Sylwester z muzyką lat 90.

Sylwestrowe zabawy to przede wszystkim wysokoprocentowe napoje oraz muzyka. Dzięki temu połączeniu, nierzadko wychodzą z nas ukryte talenty w postaci śpiewania. Na domówce nikt oczywiście nie zwraca uwagi na to, czy śpiewamy czysto, trafiamy w dźwięki i tak dalej. Chodzi o dobrą zabawę, bo często daleko nam do Czesława Niemena czy Freddiego Mercury’ego.

Sylwester kojarzy mi się zarówno z hitami ostatnich dwudziestu lat, wśród których znajdują się między innymi kawałki Rihanny, Shakiry, Britney Spears czy Justina Timberlake’a, jak i z tymi starszymi utworami. Queen, Michael Sombello, Bee Gees, Maanam, Lady Pank, Perfect. Można tak wymieniać i wymieniać. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież lata osiemdziesiąte to morze syntezatorowych i gitarowych hitów.

Sylwester z polskimi latami 90. - oto playlista

Poza tym wszystkim, trochę na uboczu, znajdują się lata 90. Dekada często pomijana na imprezach. Zwłaszcza, jeśli chodzi o polską muzykę, a przecież okres ten dał nam takie szlagiery jak Biała armia Bajmu, Kroplą deszczu Gabriela Fleszara, Takie tango autorstwa Budki Suflera, największy hity Myslovitz w postaci Długości dźwięku samotności czy Scenariusza dla moich sąsiadów, na Prawym do Lewego Kayah i Gorana Bregovića kończąc. To tylko mała część utworów, które zdecydowałem się umieścić na sylwestrowej playliście z polską muzyką lat 90. Gwarantuję dobrą zabawę i wspólne śpiewanie, bo większość z nas zapewne dobrze zna kawałki, które znalazły się w tym zbiorze. Udanego Sylwestra, bawcie się dobrze!

Na jednym z dzikich Sylwestrów – polskie lata 90. | playlista

Sylwester jest już tuż, tuż. Spora część z nas zapewne spędzi ten wieczór domówkach. A skoro jest domówka, to musi być i muzyka! Sprawdźcie playlistę, dzięki której się pobawicie i cofniecie do lat 90.! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →