Jakub Bors

Sylwester 2021 z rapem – granie na uboczu


31 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sylwester już dziś, a ty nie czujesz się ani trochę podekscytowany? Już wiesz, że się wynudzisz, słysząc w kółko te same rapowe hity? Sylwester 2021 z rapem – granie na uboczu jest specjalnie dla ciebie.

Sylwester 2021 dla wszystkich wybrednych rapowych głów

Czy zawsze, gdy idziesz na imprezę, czujesz się niedopasowany? Niby i ty, i twoi znajomi słuchacie rapu, ale to jakby inna planeta. Czy słysząc, jak po raz setny śpiewają refren KizoDisney, przewracasz oczami, myśląc, że w sumie to posłuchałbyś Synów? Albo chociaż pośpiewał Artystę z ASP? Jeśli tak, to nasza playlista Granie na uboczu jest stworzona specjalnie dla ciebie.

Posłuchaj również playlisty na przypale albo wcale lub naszego zestawienia bengerów

Sylwester 2021 z rapem – granie na uboczu to playlista stworzona przez rapową redakcję rytmów w składzie Krzysiek Nowak, Karolina Błońska, Igor Wiśniewski i Kuba Wojakowicz. Każdy z nich ma w sobie odrobinę rapowego outsidera i tę cząstkę swojego gustu zostawili na playliście. Znajdziecie tu sporo niszowych popowo-alternatywno-rapowych mariaży w stylu braci Kacperczyk, Lordofonu, Afro Kolektywu czy Meek, Oh Why’a?, ale też ciężkie oldschoolowe granie w postaci WCK, Ryfy Ri czy Tedego z płyty ESPEOERTE 0121. Dla tych najbardziej niedopasowanych też znajdzie się coś idealnego dla powajbowania podczas sylwestrowej zabawy. Syny, Tonfa, Żyto/NOON, wszystko, co niedźwiadki lubią najbardziej.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką

Zostawiamy Cię z playlistą, drogi czytelniku. Swoistym narzędziem, by uczynić twój Sylwester niszowym, dokładnie tak, jak lubisz. Natomiast kwestię namówienia twoich znajomych na odpalenie Grania na uboczu pozostawiamy tobie. Za wszelkie kłótnie i niepocieszonych kompanów sylwestrowej alkoholizacji nie odpowiadamy. Powodzenia i dobrej zabawy!

Sylwester 2021 z rapem – granie na uboczu

Sylwester już dziś, a ty nie czujesz się ani trochę podekscytowany? Już wiesz, że się wynudzisz, słysząc w kółko te same rapowe hity? Sylwester 2021 z rapem – granie na uboczu jest specjalnie dla ciebie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →