mat. pras.

Sylwester 2021 – impreza u Twojej babci


31 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Masz ochotę spędzić sylwester 2021 w nietypowy sposób? Jesteś miłośnikiem muzycznych lat 60. i 70.? Mamy dla ciebie propozycję.

Sylwester z wehikiłem czasu

Czysto teoretycznie wehikuł czasu nie istnieje. A szkoda. Jest tyle rzeczy, które każdy z nas chciałby odkryć lub zobaczyć na własne oczy. Dowiedzieć się, kto zabił Johna Kennedy’ego, pójść na koncert Queen za życia Freddiego Mercury’ego albo chociaż zabawić się na imprezie ze swoją babcią w latach jej młodości. Teoretycznie to wszystko nie jest możliwe. Ale jeśli masz wystarczająco dużą wyobraźnię, możemy spróbować spełnić ostatnie z marzeń. Po to powstała playlista Sylwester 2021 – impreza u Twojej babci.

Posłuchaj również playlisty Sylwester z polskimi latami 90.

Jest to idealna składanka dla wszystkich miłośników muzyki lat 60. i 70. zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Earth, Wind & Fire, Boney M, ABBA czy Czesław Niemen zapewnią masę tanecznej energii, a Neil Diamond, Marek Grechuta, Elvis Presley czy Elton John zadbają o zrównoważenie jej nastrojowością. A może warto pójść trochę dalej niż jedynie muzyka? A gdyby tak jeszcze schować gdzieś wszystkie telefony? Zadbać o odpowiedni wystrój, zaproponować gościom dresscode odpowiadający epoce? Potencjał, by Twój sylwester stał się imprezą tematyczną z prawdziwego zdarzenia, jest ogromny. Wszystko jest tak naprawdę kwestią wyobraźni imprezowiczów. Jak zaznaczyłem na wstępie, wehikuł czasu w teorii nie istnieje. I z różnych naukowych powodów prawdopodobnie takie urządzenie nigdy nie powstanie. Ale jeśli wystarczająco mocno się postarasz, możesz dojść do prostego wniosku. Parafrazując Laskę, z filmu Chłopaki Nie Płaczą: „Wehikułu czasu nie ma, ale też jest zajebiście”.    

Sylwester 2021 – impreza u Twojej babci

Masz ochotę spędzić sylwester 2021 w nietypowy sposób? Jesteś miłośnikiem muzycznych lat 60. i 70.? Mamy dla ciebie propozycję. Sylwester z wehikiłem czasu Czysto teoretycznie wehikuł czasu nie istnieje. A szkoda. Jest tyle rzeczy, które każdy z nas chciałby odkryć lub zobaczyć na własne oczy. Dowiedzieć się, kto zabił Johna Kennedy’ego, pójść na koncert Queen […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →