kadr z teledysku

Sylwester 2021 z rapem – na przypale albo wcale


31 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sylwestrowy wir zabawy zacznie się za parę godzin, a nadal nie wiesz, jak zatrzymać bieg czasu? Albo lepiej: cofnąć czas o parę lat? Włącz specjalną przypałową playlistę Sylwester 2021 z rapem – na przypale albo wcale i poczuj się, jak kiedyś.

Sylwester 2021 na przypale

Pozwólcie sobie na niepohamowaną playlistę w rytmie utworów, których nikt nie słucha, ale każdy zna. Playlista Sylwester 2021 z rapem – na przypale albo wcale została stworzona przez redakcję rapową Rytmów w składzie: Karolina Błońska, Kuba Wojakowicz, Igor Wiśniewski oraz Krzysztof Nowak na czele. Zestawienie hitowych guilty pleasures ostatnich kilku dekad w rodzimej krainie rymów i bitów zapewni wam blisko trzy godziny czystej rozrywki.

Jeśli tęsknicie za czasami, kiedy z Popkiem i resztą Gangu Albanii napadaliście na banki, albo nie wiecie, ile byście dali, by zapomnieć o byłej miłości – przychodzimy do was z wehikułem czasu. Na naszej liście znajdziecie także młodsze kawałki, tak więc nie musicie martwić się o brak Księcia Kapoty, Blachy 2115 czy Young Leosi. Porzućcie maski sztywnych rapheadów, schowajcie za pazuchę kodeks o przekazie w muzyce typu hip-hop i cieszcie się końcem 2021 roku.

Posłuchaj również playlisty granie na uboczu lub naszego zestawienia bangerów

Otrzymaliście narzędzie, którego zadaniem jest przenieść słuchacza w krainę błogiej nietykalności. Wasze gusta muzyczne przez najbliższe godziny mogą zostać stłumione, w zamian gwarantujemy kilka godzin czystej zabawy. Za wszelkie głosy niezadowolenia z góry, dołu czy z boków nie odpowiadamy. Polecamy jedynie podzielić się linkiem do playlisty. A jeśli nie odpowiada Wam impreza w rytmie przypału, powyżej zostawiliśmy linki do bardziej poważnych playlist. Udanej zabawy!

Sylwester 2021 – na przypale albo wcale

Sylwestrowy wir zabawy zacznie się za parę godzin, a nadal nie wiesz, jak zatrzymać bieg czasu? Albo lepiej: cofnąć czas o parę lat? Włącz specjalną przypałową playlistę Sylwester 2021 z rapem – na przypale albo wcale i poczuj się, jak kiedyś. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →