Okładka albumu

Sylwester 2021 z rapem – to ma głową kiwać


31 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Niezależnie od tego, z jakiej rapowej bańki pochodzisz, na pewno specjalne miejsce w Twoim serduszku zajmuje jedna wyjątkowa kategoria – bangery. I z pewnością numerami tego typu będziesz chciał ubarwić nadchodzący Sylwester 2021. Tylko co to właściwie oznacza?

Sylwester 2021 w rytmie bangerków

Twórcy lubią swoje dzieła nazywać bangerami, ale to chyba najbardziej nieuchwytny i abstrakcyjny termin w całej rapowej nomenklaturze. Bangerem bowiem jest każdy numer, który po prostu porywa, w którym liryka pędzi wraz z bitem jak na złamanie karku (choć nie jest powiedziane, że liczba bpmów musi być wysoka), w którym charyzma mistrza ceremonii ujmuje, a vibe napędza energią. Nie ma jednoznacznego przepisu dla twórcy na stworzenie bangera, nie ma wytycznych, które numer musi spełniać, by móc go tak nazwać. Ale gdy uda nam się na niego trafić, to nie mamy już najmniejszych wątpliwości, że oto on – mityczny banger.

Posłuchaj również playlisty granie na uboczu lub na przypale albo wcale

My, czyli dział rapowy Rytmów w składzie Kuba Wojakowicz, Krzysiek Nowak, Karolina Błońska oraz Igor Wiśniewski, nie mieliśmy takich wątpliwości aż 50 razy, a tę pewność przerodziliśmy w playlistę pod tytułem Sylwester 2021 z rapem – to ma głową kiwać. I zachęcamy do odpalenia jej na sylwestrowej imprezie, ale nie w momencie, w którym Twoich przyjaciół wzięło na osobiste zwierzenia, czy w którym masz ochotę pobyć sobie przez chwilę na uboczu i się zreflektować. Włącz ją o północy, kiedy wszyscy są w noworocznej ekstazie i chcą się bawić! Bo te lekkie, energetyczne i żarliwe numery będą do tego idealnym podkładem.

Sylwester 2021 – to ma głową kiwać

Niezależnie od tego, z jakiej rapowej bańki pochodzisz, na pewno specjalne miejsce w Twoim serduszku zajmuje jedna wyjątkowa kategoria – bangery. I z pewnością numerami tego typu będziesz chciał ubarwić nadchodzący Sylwester 2021. Tylko co to właściwie oznacza? Sylwester 2021 w rytmie bangerków Twórcy lubią swoje dzieła nazywać bangerami, ale to chyba najbardziej nieuchwytny i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →