Barack Obama stworzył swoją letnią playlistę


26 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

44. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, wraz z żoną Michelle wybrali 44 utwory, których najchętniej słuchali tego lata. Wśród nich znalazły się zarówno nowości, jak i klasyki. Sprawdźcie.

Poprzedni Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama i jego żona Michelle są bardzo aktywni w social mediach. Są na bieżąco ze wszystkimi trendami, które pojawiają się w sieci. Dotyczy to także muzyki. Już w czasie swojej prezydentury Obama dzielił się swoimi dedykowanymi playlistami i ulubionymi utworami.

Kilka dni temu Barack Obama na swoim Twitterze opublikował najnowszą składankę, która zawiera utwory, których państwo Obama słuchali najchętniej tego lata.

W zestawieniu pojawiły się najpopularniejsze utwory, takie jak: Lil Nas X Old Town Road, MOOD 4 EVA od Beyoncé czy Señorita Shawna Mendesa i Camili Cabello. Nie zabrakło także starszych klasyków: Don’t You Worry 'Bout A ThingSteviego Wondera, Brown Eyed Girl -Vana Morrisona czy Happy od The Rolling Stones.

Poniżej możecie zobaczyć całą listę utworów, których słuchała była para prezydencka.

Wraz z końcem lata, oto próbka tego, czego słuchaliśmy z Michelle – niektóre nowe, niektóre stare, niektóre szybkie, niektóre wolne. Mam nadzieję, że Wam się podoba.

Barack Obama – letnia playlista 2019

barack obama letnia playlista

Już gotowej do odsłuchu playlisty możecie posłuchać w serwisie TIDAL.

Barack Obama – Summer Playlist 2019

44. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, wraz z żoną Michelle wybrali 44 utwory, których najchętniej słuchali tego lata. Wśród nich znalazły się zarówno nowości, jak i klasyki. Sprawdźcie. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →