fot. Drew Angerer/Getty Images

Czego słucha Barack Obama? Oto letnia playlista byłego prezydenta USA


27 lipca 2022

Podziel się newsem:

Były prezydent USA Barack Obama po raz kolejny powrócił do nas ze swoją letnią playlistą. Czego słuchają głowy państw? Zobaczcie sami!

Czego słucha Barack Obama w 2022 roku?

Barack Obama po raz kolejny udostępnił swoją letnią playlistę. Tym razem zawiera ona największe hity 2022 roku. W zestawieniu nie zabrakło takich wykonawców jak: Wet Leg, Burna Boy, Harry Styles, Sampa The Great i nie tylko.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych zaczął dzielić się swoimi rekomendacjami dotyczącymi muzyki, książek, filmów i programów telewizyjnych podczas pobytu w Białym Domu i od tego czasu nieprzerwanie stale się tym zajmuje.

Przeczytaj także: Jam session z The Roots, wizyta w Białym Domu z Barackiem Obamą? Zobacz co przygotowała Meta z okazji Black History Month

Barack Obama
fot. Paul Ellis / AFP via Getty Images)

Każdego roku cieszę się, że mogę podzielić się moją letnią playlistą, ponieważ dowiaduję się o tak wielu nowych artystach z waszych odpowiedzi i poleceń – to przykład tego, jak muzyka naprawdę może nas wszystkich połączyć

– napisał Obama, publikując swoją najnowszą playlistę.

Na playliście znaleźli się tacy artyści i piosenki jak: Wet LegAngelica, Beyoncé – Break My Soul, Maggie RogersThat’s Where I Am i Sampa The Great’s – Energy. Ze swoich starszych poleceń były prezydent USA wybrał takie utwory i wykonawców jak: Bruce SpringsteenDancing In The Dark, Miles DavisBlue In Green i Aretha Franklin – Save Me. Poniżej przedstawiamy wam także całą playlistę.

Przypomnijmy, że w 2021 roku na liście Obamy znalazły się również utwory Mitski The Only Heartbreaker z albumu Laurel Hell, a także piosenka formacji The War On Drugs – I Don’t Live Here Anymore.

Były prezydent USA Barack Obama po raz kolejny powrócił do nas ze swoją letnią playlistą. Czego słuchają głowy państw? Zobaczcie sami! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Czego słucha Barack Obama w 2022 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →