fot. Netflix / „Alice in Borderland"

„Alice in Borderland” i „All of Us Are Dead” powrócą do nas z nowymi sezonami


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Dwa azjatyckie klasyki, Alice in Borderland i All of Us Are Dead, doczekają się kolejnej odsłony! Premiery zapowiedziane!

All of Us Are Dead w drugiej odsłonie

Na łamach wydarzenia Netflix Geeked Week ogłoszono, że tegoroczny hit – koreański serial All of Us Are Dead, powróci do nas z drugim sezonem.

Szkoła zmienia się w krwawe pole bitwy, a przyjaciele w najgorszych wrogów. Kto wyjdzie z tego cało? Będziesz zabijać? Czy dasz się zabić?

– czytamy w fabule serialu

All of Us Are Dead | Zapowiedź drugiego sezonu, zobacz!

Stworzeniem scenariusza zajął się Chun Sung-il, a na stanowisku reżyserskim zasiedli Lee JQ i Kim Nam-su. W obsadzie serialu występują: Harrison Xu, Victoria Grace, Darren Keilan, Lisa Yamada, Lee Yoo-mi, Rich Ting, Chase Yi, Yi-Hyun Cho, Park Solomon, Ji-hu Park, Byeong-cheol Kim i Ahn Seung-Kyoon.

Podstawą do opracowania serialu był internetowy komiks Now At Our School, który ukazywał się w latach 2009-2011, a jego twórcą jest Joo Dong-geun. Pierwszy sezon serialu All of Us Are Dead zadebiutował na Netflixie dokładnie 28 stycznia 2022 roku.

Alice in Borderland powraca!

Alice in Borderland to odnoszący na całym świecie sukces japoński serial. Produkcja wyróżniła się swoją nietuzinkową kompozycją, na której kontynuację fani czekają z niecierpliwością. Podczas Netflix Geeked Week opublikowano pierwsze trzy zdjęcia z 2. sezonu.

Przeczytaj także: Utwór Running Up That Hill Kate Bush po latach wrócił na listy przebojów za sprawą nowego sezonu Stranger Things

Alice in Borderland
fot. Netflix

Arisu jest bezrobotnym, zgnuśniałym młodzieńcem z obsesją na punkcie gier komputerowych. Niespodziewanie trafia do dziwnej, opustoszałej wersji Tokio, gdzie razem z przyjaciółmi musi rywalizować w niebezpiecznych grach, aby zapewnić sobie przetrwanie. W tym dziwnym świecie Arisu poznaje Usagi, młodą kobietę, która gra samotnie. Wspólnie podejmują się rozwiązania jednej tajemnicy po drugiej, ryzykując życiem, aby odkryć, co tak naprawdę znaczy żyć.

– czytamy w opisie serialu
Alice in Borderland
fot. Netflix

Na ten moment nie znamy dokładnych premier obu produkcji, ale wiemy już, że na pewno doczekają się one kolejnych odsłon, a praca nad nimi trwa!

Dwa azjatyckie klasyki, Alice in Borderland i All of Us Are Dead, doczekają się kolejnej odsłony! Premiery zapowiedziane! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał All of Us Are Dead w drugiej odsłonie Na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →