fot. barackobama.com

Barack Obama podzielił się swoimi ulubionymi utworami 2022 roku


27 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Barack Obama nie zapomina o corocznej tradycji. Były prezydent USA podzielił się właśnie swoimi ulubionymi utworami, których w ostatnich 365 dniach słuchał najwięcej.

Tradycji stało się zadość

Barack Obama po raz kolejny zaprezentował swoim obserwatorom autorskie muzyczne podsumowanie roku. Najnowsza playlista byłego prezydenta USA jest pokłosiem tej stworzonej w lipcu. Już wtedy zobaczyliśmy, że dawny rezydent Białego Domu słuchał między innymi: Beyoncé – Break My Soul, Maggie RogersThat’s Where I Am i Sampa The Great’s – Energy. Zimowa playlista, która zbiera utwory stworzone w minionych 365 dniach, została jednak podbita przez nazwisko, które nie znalazło się na wakacyjnym zestawieniu. Owym artystą jest nie kto inny, ale Kendrick Lamar i jego utwór The Heart Part 5.

Przeczytaj także: Czego słucha Barack Obama? Oto letnia playlista byłego prezydenta USA

Beyoncé
fot. materiały prasowe

Na drugim miejscu były prezydent Stanów Zjednoczonych uplasował Bad Bunny’ego i jego utwór Tití Me Preguntó, a POF Ariego Lennoxa dopełniło pierwszą trójkę. Dalsza część listy przedstawiła nam takich wykonawców jak: SZA, Lizzo, Steve Lacy czy też Rosalía.

Zawsze z przyjemnością dzielę się z wami moją muzyczną playlistą na koniec roku. W tym roku usłyszeliśmy wiele wspaniałych utworów. Oto kilka z moich ulubionych. Czy są jakieś piosenki lub artyści, których powinienem sprawdzić?

– pytał prezydent USA.

Pełna lista ulubionych piosenek 2022 roku według Baracka Obamy:

 1. Kendrick Lamar – The Heart Part 5
 2. Bad Bunny – Tití Me Preguntó
 3. Ari Lennox – POF
 4. Zach Bryan – Something In The Orange
 5. Burna Boy – Last Last
 6. Ethel Cain – American Teenager
 7. Tank And The Bangas – Communion In My Cup
 8. Koffee – Pull Up
 9. Rosalía – Saoko
 10. Ayra Starr – Rush
 11. Beyoncé – Break My Soul
 12. SiR – Life Is Good
 13. Maggie Rogers – That’s Where I Am
 14. Leyla McCalla – Dodinin
 15. Steve Lacy – Sunshine
 16. Rema – Calm Down
 17. Plains – Problem With It
 18. Xavier Omär – Feelings 4 You
 19. Danger Mouse and Black Thought – Belize
 20. Omar Apollo – Tamagotchi
 21. Sudan Archives – Home Maker
 22. NxWorries – Where I Go
 23. SZA – Shirt
 24. Lizzo – About Damn Time
 25. Adam Blackstone and Jazmine Sullivan – Round Midnight

Barack Obama podzielił się również swoimi ulubionymi filmami. W tym roku zostały nimi: Fabelmanowie, Podejrzana i The Woman King.

Barack Obama nie zapomina o corocznej tradycji. Były prezydent USA podzielił się właśnie swoimi ulubionymi utworami, których w ostatnich 365 dniach słuchał najwięcej. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →