źródło: Wikipedia

Córka Baracka Obamy i Donald Glover znów współpracują. Tym razem chodzi o krótki metraż


05 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Gilga to stworzony niedawno dom producencki, za którym stoi Donald Glover. Twórca Atlanty i Roju, znany także jako Childish Gambino, zdradził właśnie, że w najnowszy projekt firmy zaangażowana jest Malia Obama.

Malia Obama scenarzystką

Muzyk, aktor, komik, reżyser, producent i scenarzysta – bo tym wszystkim zajmuje się Glover – zdradził szczegóły współpracy z Obamą w wywiadzie dla „GQ”. 24-letnia Malia, najstarsza córka Baracka i Michelle Obamów, tworzy dla Gilgii film krótkometrażowy. Nie wiadomo, czy będzie reżyserką projektu, czy zajmie się tylko przygotowaniem scenariusza. Dlaczego scenariusza? Ponieważ taką właśnie rolę pełniła przy najnowszym projekcie serialowym Glovera, czyli serialu Rój (szczerze polecamy!). Malia, wraz z Janine Nabers, współtworzyła skrypt odcinka Girl, Bye, za kamerą którego stanął znany twórca klipów Ibra Ake.

Mentor Gambino

Wygląda na to, że Glover stał się dla córki byłej pary prezydenckiej kimś w rodzaju mentora. Jeden z najważniejszych obecnie twórców muzyczno-filmowych prowadzi absolwentkę Harvardu (kierunek: studia wizualne i środowiskowe) przez meandry showbiznesu:

Pierwszą rzeczą, którą wspólnie zrobiliśmy, była rozmowa o tym, że ma tylko jedną szansę. Jesteś córką Obamy, powiedziałem jej. Jeśli zrobisz zły film, już zawsze będzie się to za tobą ciągnęło

– powiedział Glover w rozmowie z „GQ”.

Zrozumieć Malię

Glover i jego partner kreatywny w firmie Gilga, Fam Udeorji, twierdzą, że zrozumienie wizji i stylu Obamy jest dla nich ważne. Nawet, jeśli proces powstawania jej rzeczy będzie długi. Trudno się dziwić – wychowanie córki Obamów na gwiazdę ich domu produkcyjnego może im się bardzo opłacić. My natomiast jesteśmy dobrej myśli. Szczególnie, że wspomniany wcześniej odcinek Roju, który tworzyła, należał do najlepszych w sezonie!

Gilga to stworzony niedawno dom producencki, za którym stoi Donald Glover. Twórca Atlanty i Roju, znany także jako Childish Gambino, zdradził właśnie, że w najnowszy projekt firmy zaangażowana jest Malia Obama. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →