Beyoncé i Childish Gambino w remake’u Króla Lwa

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawił się właśnie zwiastun nowej wersji bajki Król Lew. Obsada wygląda imponująco!

W ostatnich latach Disney serwuje nam odświeżone wersje swoich największych hitów. I tak mieliśmy chociażby filmową wersję Pięknej i Bestii czy Alicji w Krainie Czarów. W tym roku doczekamy się nowego Króla Lwa.

Film będzie aktorskim remake’iem klasycznej animacji z 1994 roku. Za reżyserię filmu odpowiada Jon Favreau. Produkcja powstała niemal w całości przy użyciu technologii CGI.

To, co robi duże wrażenie, to obsada. W filmie usłyszymy głosy m.in.: Donald Glover (Simba), Beyoncé Knowles-Carter (Nala), James Earl Jones (Mufasa), Chiwetel Ejiofor (Skaza), Seth Rogen (Pumbaa), Billy Eichner (Timon).

I najważniejsze – ścieżkę dźwiękową do filmu skomponuje ponownie Hans Zimmer. Kompozytor, za soundtrack do oryginalnej wersji z 1994 roku, otrzymał Oscara. Nagroda Akademii trafiła także do Eltona Johna za piosenkę Can You Feel The Love Tonight.

W najnowszym zwiastunie remake’u Króla Lwa możemy usłyszeć Beyoncé, która użyczyła głosu lwicy Nali. Zobaczcie, jak wypadła:

W Polsce film trafi do kin 19 lipca. 

Pamiętajcie, żeby, wybierając się na seans, zaopatrzyć się w chusteczki ;)

W sieci pojawił się właśnie zwiastun nowej wersji bajki Król Lew. Obsada wygląda imponująco! W ostatnich latach Disney serwuje nam odświeżone wersje swoich największych hitów. I tak mieliśmy chociażby filmową wersję Pięknej i Bestii czy Alicji w Krainie Czarów. W tym roku doczekamy się nowego Króla Lwa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →