kadr z klipu do utworu „Jumborton Shit Poppin”

Drake odgryza się Childishowi Gambino i występuje z hologramem


07 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Drake ruszył w trasę It’s All A Blur Tour wspólnie z 21 Savagem. Podczas jednego z pierwszych koncertów, który odbywał się w Chicago, zdissował Childisha Gambino.

Dawna uraza

5 lipca rozpoczęła się wspólna trasa koncertowa Drake’a i 21 Savage’a i – jak to zwykle bywa z Kanadyjczykiem – nie brakuje na niej kontrowersji i ciekawych zdarzeń. Tym najgłośniejszym był z pewnością wyświetlany na scenie komunikat skierowany do Childisha Gambino. Można było na nim przeczytać, że raper, znany także ze swoich serialowych dokonań, tworzy dużo gorszą muzykę niż się powszechnie uważa i zgarnął zdecydowanie za dużo nagród. Skąd decyzja Drake’a o ataku? Childish przyznał bowiem ostatnio, że jego największy hit This Is America początkowo miał być dissem na Drake’a. Panowie około 10 lat temu pozostawali w delikatnym konflikcie. Ostatecznie jednak utwór This Is America stał się zupełnie czymś innym niż dissem, a obaj artyści mieli ze sobą dość przyjacielskie relacje. Przynajmniej jak do tej pory. Można tu oczywiście doszukiwać się konfliktu między artystami, należy jednak pamiętać, że Drake bardzo lubi wywoływać dookoła siebie zamieszanie.

Komunikat wyświetlany podczas koncertu Drake’a i 21 Savage

Future is now, old man

Najbardziej kontrowersyjny element koncertu mamy za sobą, przejdźmy więc do najbardziej efektownego. A tutaj również jest na co popatrzeć. Na scenie pojawił się bowiem (najprawdopodobniej) hologram Drake’a, a raczej jego młodszej wersji. W pewnym momencie raper zasiadł obok niej na kanapie i zaczął rapować, podczas gdy projekcja zaczęła się bujać. Nagranie tego niesamowitego fragmentu występu znajdziecie poniżej. Aż chciałoby się rzec: Future is now, old man.

Drake i jego hologram razem na scenie

Drake ruszył w trasę It’s All A Blur Tour wspólnie z 21 Savagem. Podczas jednego z pierwszych koncertów, który odbywał się w Chicago, zdissował Childisha Gambino. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →