Rihanna i Childish Gambino we wspólnym filmie


10 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Film Guava Island zadebiutuje podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella.

Produkcja, w której główne role zagrali Rihanna i Donald Glover, znany jako Childish Gambino, będzie miała premierę już 13 kwietnia. Film zostanie zaprezentowany na Coachelli, jednak, dzięki streamowi na YouTube, każdy będzie mógł go obejrzeć.

Pierwsze informacje o filmie pojawiły się już w zeszłym roku, kiedy podczas festiwalu Pharos zaprezentowany został zwiastun.

Reżyserii Guava Island podjął się Hiro Murai, znany m.in. z serialu Atlanta, czy teledysku  do słynnego utworu Childish Gambino This is AmericaDonald Glover, oprócz tego, że gra główną rolę, jest również odpowiedzialny za produkcję obrazu.

W filmie, oprócz Glovera i Rihanny, wystąpią również Letitia Wright (Czarna Pantera) oraz Nonso Anozie (Gra o tron).

Film Guava Island zadebiutuje podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella. Produkcja, w której główne role zagrali Rihanna i Donald Glover, znany jako Childish Gambino, będzie miała premierę już 13 kwietnia. Film zostanie zaprezentowany na Coachelli, jednak, dzięki streamowi na YouTube, każdy będzie mógł go obejrzeć. Pierwsze informacje o filmie pojawiły się już w zeszłym roku, kiedy podczas […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →