Obama dostał pracę w Spotify? Ma zostać prezydentem playlist


10 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Świetnie przemawiał, ale potrafił także zażartować. Do tego miał spore wsparcie świata kultury i sam wiedział sporo o muzyce, a jego wakacyjny set śledziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Czy teraz Obama dostanie pracę w Spotify?

To, co rozpoczęło się od żartu, może stać się faktem. Prezydent USA żartował w zeszłym miesiącu, że po odejściu z Białego Domu, będzie szukał nowego rozdania w szwedzkiej firmie. W rozmowie z ambasadorem Szwecji stwierdził – „Ciągle czekam na moje stanowisko w Spotify”. Póżniej na Twitterze żona szwedzkiego dyplomaty wspominała wizytę Obamy w Stockholmie w 2013 roku, a przywódca Stanów odpowiedział – planuję wrócić tam niedługo.

Obama będzie prezydentem

W dyskusję wkręcił się też CEO giganta streamingowego. Oferta ma bardzo specyficzne wymagania.

Wydaje się to świetną akcją promocyjną, ale niczym więcej. Obama udostępniał od 2 lat swoją letnią playlistę, w której znajdowały się utwory m.in. Manu Chao, The Beach Boys, Aretha Franklin, Nina Simone, Miles Davis, Justin Timberlake, Florence + The Machine, czy Lumineers. Była bardzo popularna, ale prezydent stwierdził, że po zakończeniu swoich działań w Białym Domu, będzie walczył o to, by szukać nowych, młodych i ambitnych liderów, dziennikarzy i organizatorów życia publicznego.

– Widzę ich w Ameryce, widzę na całym świecie. 20-, 30-latkowie, którzy są pełni talentu i ideałów. Pytanie brzmi, jak ich połączymy? Jak damy im narzędzia, by przynieśli stopniową zmianę? Chcę użyć mojej fundacji prezydenckiej jako mechanizmu do rozwijaniu kolejnego pokolenia utalentowanych ludzi.

Świetnie przemawiał, ale potrafił także zażartować. Do tego miał spore wsparcie świata kultury i sam wiedział sporo o muzyce, a jego wakacyjny set śledziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Czy teraz Obama dostanie pracę w Spotify? To, co rozpoczęło się od żartu, może stać się faktem. Prezydent USA żartował w zeszłym miesiącu, że po odejściu z Białego […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także