fot. materiały prasowe

Jedyny taki Sylwester La Vida Loca, czyli cała noc szampańskiej zabawy


26 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Jeśli wciąż nie macie planów na ostatnią noc tego roku, rozwiążemy ten problem za was. Sylwester La Vida Loca w 2progach w Poznaniu to impreza, której nie możecie przegapić. Będzie o niej głośno aż do przyszłego grudnia!

Sylwester La Vida Loca, czyli jedyna słuszna opcja na imprezę w Poznaniu

Koniec roku to okazja do hucznego świętowania, a także elegancji oraz dobrej zabawy. Takie imprezy nie zdarzają się codziennie, więc balowaniu w noc sylwestrową zawsze towarzyszy otoczka niezwykłości. To jest okazja – żeby się wystroić, zrobić na bóstwo, spotkać z dawno niewidzianymi znajomymi, zaszaleć.

Opcji zazwyczaj mamy mnóstwo – od posiadówki z najbliższymi przyjaciółmi po istny królewski bal. Najtrudniejszy pozostaje wybór, ale skoro odbywa się Sylwester La Vida Loca w 2progach w Poznaniu, to i problemy decyzyjne znikają.

Najlepsza muzyka? Oczywiście. Dress code? Obowiązuje. Zabawa wyłącznie w gronie dorosłych? Zgadza się!

No i czego chcieć więcej?

Sylwester 2progi la vida loca

Trochę impreza, a trochę bal

Różowo-złoty Sylwester? Obowiązkowy elegancki outfit? Taka noc brzmi, jak marzenie. La Vida Loca w 2progach w Poznaniu to jednak nie bajka i nie skończy się wraz z wybiciem północy. Przeciwnie – impreza jeszcze bardziej się rozkręci.

Ta noc przejdzie do historii, a w niej Ty w szampańskim humorze!

Przygotowaliśmy pełno atrakcji, dzięki którym będziecie czuli się jak w bajce!

Setki masek i balonów, girlandy i dziesiątki konfetti, to tylko początek! 

– zapewniają organizatorzy.

O muzykę zadbają Zlim oraz OKY WHY, którzy postarają się, by parkiet przez całą noc tętnił życiem. Jeśli chcecie spędzić ten ostatni dzień w roku zaopiekowani wspaniałym klimatem i najlepszą muzyką, wiecie, co robić. Widzimy się w 2progach w Poznaniu!

Sylwester La Vida Loca – 31 grudnia – Poznań

Impreza odbędzie się 31 grudnia w klubie 2progi w Poznaniu. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 21.00. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Jeśli wciąż nie macie planów na ostatnią noc tego roku, rozwiążemy ten problem za was. Sylwester La Vida Loca w 2progach w Poznaniu to impreza, której nie możecie przegapić. Będzie o niej głośno aż do przyszłego grudnia! Sylwester La Vida Loca, czyli jedyna słuszna opcja na imprezę w Poznaniu Koniec roku to okazja do hucznego […]

Sylwester La Vida Loca | 31 grudnia | 2progi, Poznań

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →