Bedoes zdradza plany wydawnicze na 2021 rok. Album 2115 na horyzoncie!


21 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes podczas wczorajszego streama zdradził, że w 2021 roku dostaniemy album od całego 2115. Wydawnictwo ukaże się nakładem założonego w zeszłym roku labelu 2115 Gang. Sprawdźcie szczegóły

Wszystko dla gangu!

Fani Bedoesa naprawdę ostatnimi czasy nie mają powodów do narzekania. Wielkimi bowiem krokami zbliża się do nas Rewolucja Romantyczna, która wybuchnie już 15 stycznia. Album, do tej pory zapowiadają dwa świetnie zrealizowane teledyski, z czego najnowszy – Chrome Hearts /, ujrzał światło dzienne 17 grudnia.

Bedoes & Lanek - Rewolucja Romantyczna
Bedoes & Lanek – Rewolucja Romantyczna – okładka albumu

Pomimo wydania tylko dwóch singli, promocja płyty trwa w najlepsze. Bowiem w Warszawie, na rogu ulic Marszałkowskiej oraz Alei Jerozolimskich pojawił się billboard, na którym widnieje napis – REWOLUCJA TO MY. Co ciekawe, kilka dni po jego odsłonięciu, hasło zostało przekształcone w REWOLUCJA TO WY.

Bedoes & Lanek – Chrome Hearts /

To nie koniec niespodzianek, jakie Borys przygotował dla swoich fanów. Podczas wczorajszego streamu, bydgoski raper poinformował, że w nadchodzącym, 2021 roku, otrzymamy także pełnoprawny album całego 2115, na którym oprócz Bedoesa pojawią się także White, Blacha, Kuqe i Flexxy. Zanim jednak to nastąpi, swoją premierę będzie miał pierwszy, legalnie wydany krążek Kuqe. Będzie to pierwszy album wydany nakładem założonego przez Bedoesa labelu 2115 Gang.

Czy Bedoes odszedł z SBM Label?

bedoes-2115

Założenie przez Bedoesa własnego labelu wydawniczego, wcale nie oznacza odejścia z SBM Label, a wręcz przeciwnie. Powstanie labelu 2115 Gang, to bardziej zacieśnienie więzi pomiędzy Borysem, a SBM. Bowiem wytwórnie będą ze sobą ściśle współpracować. Taką sytuację możemy porównać chociażby do tej ze świata piłki nożnej, gdzie zawodnicy migrują pomiędzy Red Bullem Salzburg, a RB Lipsk.

Kuqe 2115 – #Hot16Challenge2

Tak czy inaczej, początek 2021 roku zapowiada się naprawdę ciekawie. Szczególnie, że ostatnia płyta bydgoskiego rapera niemalże na kilka tygodni zdominowała polski rynek muzyczny. Jak będzie z Rewolucją Romantyczną? Przekonamy się już niebawem. Tymczasem Wy, w dalszym ciągu możecie zamówić limitowaną edycję nowego albumu Bedoesa klikając w ten link.


Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków

Bedoes podczas wczorajszego streama zdradził, że w 2021 roku dostaniemy album od całego 2115. Wydawnictwo ukaże się nakładem założonego w zeszłym roku labelu 2115 Gang. Sprawdźcie szczegóły Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →