Sylwestrowe playlisty – przygotowaliśmy dla Was muzykę, z którą z werwą wkroczycie w Nowy Rok


20 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Sylwester za pasem, więc to doskonały czas na zebranie pomysłów i ustalanie planu działania. W tym roku żadne duże imprezy do skutku nie dojdą, lecz i małe posiadówki można – a nawet trzeba – urozmaicić sobie muzyką. Sąsiedzi na pewno zrozumieją – sprawdźcie nasze noworoczne playlisty!

Sylwester w domu – jak to ugryźć?

W tym roku motywem przewodnim wszelkich imprez będzie minimalizm. Mniej, znaczy lepiej: w niewielkim gronie można się przecież bawić równie dobrze, jak na domówce, na której znamy 15% gości. Podstawą noworocznego świętowania jest oczywiście stworzenie odpowiednio beztroskiej atmosfery, zaopatrzenie się w dekoracje, przygotowanie przekąsek no i oczywiście wybór muzyki. W to wcale nie jest takie proste. Każdy lubi co innego, a samozwańczy DJ-e często ignorują bardzo zmyślną funkcję „dodaj do kolejki”, co z kolei może powodować tarcia i niezręczności. Z tego względu, wzięliśmy sprawy w swoje ręce i przygotowaliśmy dla Was trzy sylwestrowe playlisty, które będą odpowiadać wszystkim gustom. Bierzcie i słuchajcie z tego wszyscy!

Sylwestrowe Playlisty

Sylwester 2020 – powrót w przeszłość

Co sądzicie o imprezach w stylu retro? Moda ostatnio wraca do łask, a muzyka z lat 70. i 80. tak naprawdę nigdy z nich nie wypadła. Każdy szanujący się klub z dancefloorem przerywał swoje sety złożone z top2k19 na rzecz Boney M. czy Kylie Minouge. Jeśli urządzacie tematycznego Sylwestra i bliski jest Wam klimat poprzedniej epoki, kochacie ABBĘ, Davida Bowiego i Pet Shop Boys albo nie jesteście w stanie tańczyć do innej muzyki niż Take On Me czy You’re My Heart, You’re My Soul, koniecznie powinniście sprawdzić nasz oldschoolowy miks na Spotify. Przy nim będą się dobrze bawić wszyscy, w dowolnym przedziale wiekowym.

Szalone Rytmy – lata 70. i 80.

Sylwester 2020 – jedną nogą we wspomnieniach

Coraz bliżej nam do współczesności, ale musimy zahaczyć jeszcze o muzykę pokolenia X i wczesnych milenialsów. Bo tam sporo złota się skrywa: czyli cały ten radiowo-popowy kicz (uwielbiamy, go, bez dwóch zdań), disco lat 90. i wszystkie te numery, które aurą bardziej pasują nam do wcześniejszej dekady. A oprócz tego: Michael Jackson, Jamiroquai i MGMT. Playlista z muzycznym misz-maszem dwudziestu lat, w którym znajdziecie dosłownie wszystko. I rock i rap, i pop, i troszkę alternatywy, no i oczywiście utwór, bez jakiego się nie imprezuje, po prostu, bo nie – Toxic. To jest propozycja na Sylwestra dla tych, którzy faktycznie lubią wracać do starej muzyki i pamiętają ją z czasów dorastania. Albo chcą sprawdzić, przy czym ich starsi koledzy bawili się na szkolnych dyskotekach. Voilà.

Modern Rhythmy – lata 90. i 00

Sylwester 2020 – otwarcie nowej muzycznej dekady

Pamiętacie, czego słuchaliście w 2011? Kto był Waszym ulubionym artystą w 2014? Jakie piosenki były na topie w 2017? Z tą konkretną playlistą poświęconą ostatniemu dziesięcioleciu, wspomnienia na pewno odżyją. Jest tam trochę nowości i sporo staroci, piosenki do poskakania i odpalenia browarka. Do tańczenia i leżenia na kanapie, do rozmów w kuchni i śpiewania. Mamy tam Duę Lipę i Rihannę, Daft Punk i Post Malone, znajdzie się też szczypta polskości. Sylwester w tym wydaniu będzie miał vibe nocy przetańczonych w klubach i ostatnich koncertów, na jakich byliście. Na zdrowie!

Dodatkowy protip – używajcie funkcji shuffle. W tym wypadku lepiej pomieszać, niż wstrząsnąć.


Jeśli Wasze gusta są jednak bardziej skonkretyzowane i szukacie muzyki, która pozwoli Wam świetnie się bawić z Waszym ulubionym gatunkiem, również pozwoliliśmy sobie na przygotowanie opcji mniej mainstreamowej. Tu łapcie porpozycje dla fanów eklektyki – a tam, dla fanów hip-hopu.

Sylwester za pasem, więc to doskonały czas na zebranie pomysłów i ustalanie planu działania. W tym roku żadne duże imprezy do skutku nie dojdą, lecz i małe posiadówki można – a nawet trzeba – urozmaicić sobie muzyką. Sąsiedzi na pewno zrozumieją – sprawdźcie nasze noworoczne playlisty! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →