Roztańczona Dua Lipa w nowej wersji „Levitating”


06 października 2020

Podziel się newsem:

Dua Lipa nie zwalnia tempa. Właśnie zaprezentowała kolejną wersję swojego przeboju Levitating. Tym razem gościnnie słyszymy także rapera DaBaby.

Promocja albumu Future Nostalgia trwa. Co tym razem przygotowała Dua Lipa?

Choć najnowsze wydawnictwo Dua LipyFuture Nostalgia od początku świetnie się broni samo i jest jednym z najchętniej słuchanych i kupowanych albumów tego roku – artystka nie przestaje zaskakiwać swoich fanów kolejnymi pomysłami, związanymi z promocją krążka.

Dua Lipa

Poza zwykłymi singlami i teledyskami otrzymaliśmy chociażby Work Out Video do Physical, nową wersję Levitating z gościnnym udziałem Madonny i Missy Elliot oraz cały album z remixami Club Future Nostalgia, gdzie również słyszymy wielu znakomitych gości.

Dua Lipa i The Blessed Madonna – Club Future Nostalgia (DJ Mix), posłuchaj

Dua Lipa i Nowe Levitating, tym razem z DaBaby – posłuchajcie

Dla Dua Lipy to najwidoczniej wciąż za mało, bowiem Levitating doczekało się właśnie kolejnej wersji! Tym razem na oryginalnym bicie oprócz Dua Lipy słyszymy również amerykańskiego rapera DaBaby.

Dua Lipa DaBaby

Efektem ich współpracy jest również nowy teledysk do Levitating, w którym obserwujemy imprezę niczym z prawdziwego klubu Future Nostagia. Zobaczcie roztańczoną, sensualną Dua Lipę w nowym klipie!

Dua Lipa – Levitating feat. DaBaby, zobacz teledysk

Jak myślicie, ile takich niespodzianek związanych z albumem Future Nostalgia Dua Lipa ma jeszcze w zanadrzu?

Dua Lipa nie zwalnia tempa. Właśnie zaprezentowała kolejną wersję swojego przeboju Levitating. Tym razem gościnnie słyszymy także rapera DaBaby. Promocja albumu Future Nostalgia trwa. Co tym razem przygotowała Dua Lipa? Choć najnowsze wydawnictwo Dua Lipy – Future Nostalgia od początku świetnie się broni samo i jest jednym z najchętniej słuchanych i kupowanych albumów tego roku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.