Roztańczona Dua Lipa w nowej wersji “Levitating”


06 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Dua Lipa nie zwalnia tempa. Właśnie zaprezentowała kolejną wersję swojego przeboju Levitating. Tym razem gościnnie słyszymy także rapera DaBaby.

Promocja albumu Future Nostalgia trwa. Co tym razem przygotowała Dua Lipa?

Choć najnowsze wydawnictwo Dua LipyFuture Nostalgia od początku świetnie się broni samo i jest jednym z najchętniej słuchanych i kupowanych albumów tego roku – artystka nie przestaje zaskakiwać swoich fanów kolejnymi pomysłami, związanymi z promocją krążka.

Dua Lipa

Poza zwykłymi singlami i teledyskami otrzymaliśmy chociażby Work Out Video do Physical, nową wersję Levitating z gościnnym udziałem Madonny i Missy Elliot oraz cały album z remixami Club Future Nostalgia, gdzie również słyszymy wielu znakomitych gości.

Dua Lipa i The Blessed Madonna – Club Future Nostalgia (DJ Mix), posłuchaj

Dua Lipa i Nowe Levitating, tym razem z DaBaby – posłuchajcie

Dla Dua Lipy to najwidoczniej wciąż za mało, bowiem Levitating doczekało się właśnie kolejnej wersji! Tym razem na oryginalnym bicie oprócz Dua Lipy słyszymy również amerykańskiego rapera DaBaby.

Dua Lipa DaBaby

Efektem ich współpracy jest również nowy teledysk do Levitating, w którym obserwujemy imprezę niczym z prawdziwego klubu Future Nostagia. Zobaczcie roztańczoną, sensualną Dua Lipę w nowym klipie!

Dua Lipa – Levitating feat. DaBaby, zobacz teledysk

Jak myślicie, ile takich niespodzianek związanych z albumem Future Nostalgia Dua Lipa ma jeszcze w zanadrzu?

Dua Lipa nie zwalnia tempa. Właśnie zaprezentowała kolejną wersję swojego przeboju Levitating. Tym razem gościnnie słyszymy także rapera DaBaby. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Promocja albumu Future Nostalgia trwa. Co […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →