Missy Elliott wróciła i właśnie wypuściła nowy teledysk!


27 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Po wielu sygnałach, że Missy Elliott wraca, mamy wreszcie jej nowy utwór i zapowiedź opowiadającego o Missy dokumentu.

Nowy teledysk do “I’m Better”, choć pełen futurystyczny świateł i kostiumów – a może własnie dlatego – wygląda jak wyjęty z ubiegłej dekady. I uważamy to za plus – dawno nie widzieliśmy tak fajnego klipu! Missy też wygląda, jakby sobie nigdy nigdzie nie poszła.

“I’m Better” to jej pierwszy utwór od ubiegłorocznego “Pep Rally” i pierwszy oficjalny teledysk od “WTF (Where They From)” z 2015. Ostatni album Missy Elliott – “The Cookbook” – ukazał się w 2005 roku. Missy obiecywała, że nowa płyta ukaże się w 2015 roku, ale nic takiego się nie wydarzyło. “I’m Better” może być więc zwiastunem czegoś większego.

Jeśli nie płyty, to na pewno projektu filmowego – w tym roku premierę ma mieć film dokumentalny poświęcony Missy Elliott. Równocześnie z nowym teledyskiem ukazał się jego zwiastun, w którym Missy zachwala m.in. Pharrell, mówiąc, że “Missy pojawiła się i powaliła wszystkich na kolana”. Zobaczcie:

Po wielu sygnałach, że Missy Elliott wraca, mamy wreszcie jej nowy utwór i zapowiedź opowiadającego o Missy dokumentu. Nowy teledysk do “I’m Better”, choć pełen futurystyczny świateł i kostiumów – a może własnie dlatego – wygląda jak wyjęty z ubiegłej dekady. I uważamy to za plus – dawno nie widzieliśmy tak fajnego klipu! Missy też […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →