Post Malone zagrał koncert w hołdzie dla Nirvany


27 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Post Malone zorganizował charytatywny livestream dedykowany grupie Nirvana. Podczas koncertu udało mu się zebrać imponującą kwotę na walkę z koronawirusem.

Post Malone to wielki fan Nirvany. Na jednym z palców ma wytatuowaną twarz Kurta Cobaina, a nad brwią tytuł piosenki Stay Away. Wielokrotnie również coverował utwory formacji z Seattle.

Post Malone Stay Away

Post Malone zagrał koncert dedykowany Nirvanie

W piątkowy wieczór artysta zorganizował wyjątkowy livestream na YouTube. W jego trakcie Post zachęcał do wspierania zbiórki pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem organizowanej przez WHO. Już podczas wydarzenia udało się zebrać ponad 2,7 miliona dolarów, ale na tym nie koniec. Zbiórka jest wciąż aktywna, a kwota docelowa wynosi 7,5 miliona dolarów. Jeśli uda się ją osiągnąć, Google zobowiązał się wpłacić ze swojej strony kolejne 5 milionów. Pieniądze można wpłacać jeszcze przez 63 dni, choć z pewnością zakładaną kwotę uda się zebrać znacznie szybciej.

W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć znane utwory Nirvany w wykonaniu Post Malone’a. W przerwach między piosenkami, artysta opowiadał o swojej fascynacji zespołem. Gościnnie w nagraniu uczestniczyli także: perkusista Blink-182 – Travis Barker, gitarzysta Nick Mac oraz basista Brian Lee. Sprawdźcie, jak prezentuje się setlista piątkowego livestreamu:

 1. Frances Farmer Will Have Her Revenge on Seattle
 2. Drain You
 3. Come as You Are
 4. Lounge Act
 5. School
 6. Heart-Shaped Box
 7. Something in the Way
 8. About a Girl
 9. Stay Away
 10. Lithium
 11. Breed
 12. On a Plain
 13. Very Ape
 14. Territorial Pissings
 15. In Bloom

Zobaczcie nagranie z livestreamu Post Malone’a w całości:

Post Malone x Nirvana Tribute – Livestream

Post Malone zorganizował charytatywny livestream dedykowany grupie Nirvana. Podczas koncertu udało mu się zebrać imponującą kwotę na walkę z koronawirusem. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Post Malone to wielki fan […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →