kadr z teledysku „I Like You (A Happier Song)”

Post Malone na moment stracił diamentową ozdobę na zęba. Jadł nuggetsy


04 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Post Malone przyznał, że o mało nie stracił wartej 600 tysięcy dolarów diamentowej ozdoby na zęba. Stało się to, kiedy jadł nuggetsy z McDonald’s.

Diamenty w rzymskich kanałach

Zdarza wam się czasem coś upuścić? Przypadkiem strącić ręką jakąś rzecz? Może kiedyś coś w taki sposób bezpowrotnie straciliście – na przykład coś wartościowego? Post Malone był bardzo blisko podobnej sytuacji, tylko jego „coś” to diamentowa ozdoba na zęba warta 600 tysięcy dolarów.

Całe zdarzenie miało miejsce w jednej z restauracji sieci McDonald’s w Rzymie. Posty zdejmował w łazience swoje diamentowe ozdoby na zęby tuż przed jedzeniem nuggetsów. W pewnym momencie jedna z nich wypadła mu z dłoni i wpadła prosto do odpływu w umywalce. O całej sytuacji opowiedział magazynowi „Esquire”:

Zupełnie typowa sytuacja: miałem go w lewej dłoni i upuściłem prosto do umywalki. Byłem przekonany, że będę musiał wejść do starożytnych rzymskich kanałów.

Jak przyznał jednak Post Malone, udało mu się zażegnać kryzys dokładnie tak, jak zrobiłby to prawdopodobnie każdy z nas. Muzyk użył narzędzia, skonstruowanego na szybko ze znalezionych w restauracji przedmiotów. Podkładka dystansowa do pizzy i kuchenne szczypce okazały się wystarczające, by wydobyć ze zlewu diamentową ozdobę na zęba.

Nie wiem jak wy, ale my nosząc przy sobie tak drogie przedmioty, non stop sprawdzalibyśmy, czy na pewno mamy je przy sobie. A już zdejmowanie ich w miejscach publicznych wywoływałoby u nas spory stres. Ale my to nie Post Malone, który często nie przejmuje się rzeczami – po prostu je robi.

Post Malone – Twelve Carat Toothache

Post Malone przyznał, że o mało nie stracił wartej 600 tysięcy dolarów diamentowej ozdoby na zęba. Stało się to, kiedy jadł nuggetsy z McDonald’s. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Diamenty […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →