miniatura filmu „Nagraliśmy piosenkę z Post Malone!”

Post Malone wystąpił w utworze polskiego producenta [aktualizacja]


08 września 2022

Podziel się newsem:

Polscy twórcy coraz częściej współpracują z najpopularniejszymi amerykańskimi artystami. Polski producent stworzył utwór, w którym gościnnie wystąpił Post Malone.

Yachuprodukcja i Post Malone w jednym numerze [aktualizacja]

Wczoraj na kanale Yachuprodukcja pojawiło się wideo zatytułowane Nagraliśmy piosenkę z Post Malone!. Na samym początku filmu gospodarz zaznacza, że nagłówek nie jest żadnym clickbaitem, a utwór rzeczywiście powstał. Z blisko dziesięciominutowego materiału dowiadujemy się, w jaki sposób Yachu szukał potencjalnej współpracy z zagraniczną gwiazdą oraz jak udało się spotkać właśnie z Postym.

Zobacz: Na przegranej z Fukajem nie stracisz nic. Jak przegrasz z Post Malone’em, pożegnaj się z setkami tysięcy złotych

Mimo że do współpracy doszło, w utworze nie usłyszymy premierowej zwrotki autora Twelve Carat Toothache. Muzyk został jedynie zsamplowany z krótkiego nagrania wideo, które Yachu zarejestrował w Rzymie. Jego wokal pojawia się w bicie, natomiast w kawałku zarapował matiniezyje, którego zadaniem było zaimplementowanie co najmniej trzech nawiązań do zagranicznego gwiazdora.

Nagraliśmy piosenkę z Post Malone!

O 18:00 na kanale youtubera ukazał się teledysk do zapowiedzianego numeru. W komentarzu pod singlem Matiniezyje poinformował, że Post Malone jest luźną zapowiedzią wspólnego albumu Yacha i Matiego. Raper zapowiada, że projekt zostanie utrzymany w innej konwencji i możemy spodziewać się „mega emocjonalnych barsów”.

Yachu & Matiniezyje – Post Malone

Nie tylko Post Malone. Amerykanie coraz częściej pracują z Polakami

Do współprac między polskimi przedstawicielami sceny rapowej a amerykańskimi nawijaczami dochodziło już wielokrotnie. W rodzimych nagraniach rapowały takie legendy jak KRS One, ONYX, Jeru The Damaja czy Lil’ Dap. Jednak w ostatnim czasie nie tylko hip-hopowi pionierzy występują w polskich numerach. W lipcu ujawniono, że Malik Montana nagrał utwór z Fivio Foreignem. Singiel wykonano przedpremierowo podczas Clout Festival, jednak nie wiadomo, kiedy trafi na rynek.

W ostatnim czasie na polskim podwórku widoczny jest także The Game. Po wymienianiu wiadomości z Bedoesem legenda z Compton wystąpiła gościnnie u… Rafała Collinsa. To przedsiębiorca i prowadzący program Odjazdowe Bryki Braci Collins, który niedawno postanowił nagrać hip-hopowy album. Od momentu premiery nagranie zebrało ponad pięćdziesiąt tysięcy odsłon na YouTube.

Rafał Collins feat. The Game – Kilka Chwil

Polscy twórcy coraz częściej współpracują z najpopularniejszymi amerykańskimi artystami. Polski producent stworzył utwór, w którym gościnnie wystąpił Post Malone. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →