kadr z teledysku „I Like You (A Happier Song)”

Na przegranej z Fukajem nie stracisz nic. Jak przegrasz z Post Malone’em, pożegnaj się z setkami tysięcy złotych


01 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Post Malone nie od dziś znany jest z sympatii do wszelkiej maści gier. Niedawno raper ogłosił, że ten, kto pokona go w Magic: The Gathering, otrzyma prawie pół miliona złotych w gotówce.

Post Malone wykłada stawkę i czeka na przeciwnika

Serwis hypebeast.com informuje, że już w najbliższy czwartek na platformie Whatnot odbędzie się specjalny live z udziałem Post Malone’a. W jego trakcie włodarze wylosują jednego uczestnika. Szczęśliwiec zmierzy się z muzykiem w grze Magic: The Gathering tydzień później. Stawka pojedynku to równe sto tysięcy dolarów. Jeśli śmiałek pokona Malone’a, otrzyma nagrodę w gotówce. W przeliczeniu na złotówki zwycięzca może wrócić do domu z ponad czterystoma sześćdziesięcioma tysiącami złotych w kieszeni.

Zobacz: Dzięki Post Malone’owi pieniądze same wpadną ci do kieszeni

Gracz, który zostanie wylosowany, przez tydzień będzie trenować z Reid Dukiem. Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić rozgrywkę na bieżąco. W trakcie meczu odbędzie się transmisja na żywo. Komentowaniem spotkania zajmą się Jimmy i Josh z The Command Zone.

Zbudowaliśmy Whatnot z myślą o oferowaniu najlepszych doświadczeń dla najbardziej zapalonych entuzjastów, hobbystów i kolekcjonerów. Post Malone, zarówno jako artysta, jak i osoba, doskonale pasuje do tej rosnącej i wspierającej się społeczności. Jako wszechstronnie utalentowany artysta z umiejętnościami wykraczającymi poza muzykę – a także jako zapalony gracz Magic: The Gathering i groźny przeciwnik – nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jego walkę na żywo z jednym z naszych oddanych fanów

– powiedział John Walters, Head of Special Projects Whatnota.

Przeczytaj także: Post Malone zagra wirtualny koncert z okazji 25-lecia Pokemonów

Post Malone współpracuje z autorami Magic: The Gathering od grudnia zeszła roku. Wówczas w mediach społecznościowych, że ich działania będą „szalone”.

Trudno znaleźć większego fana Magic: The Gathering niż Post Malone. Nasze działania pozwolą na połączenie jego charakterystycznego stylu, talentu i miłości do gry w sposób, którego fani nigdy nie zapomną

– zapewniał wtedy szef marketingu Nathan Stewart.

Społeczność fanów M:TG rośnie od blisko trzydziestu lat. Co roku pojawiają się kolejne edycje, a niektóre z kart osiągają bardzo wysokie kwoty. W Magic: The Gathering wyróżniono pięć typów talii. Każda z nich wiąże się z innym sposobem gry. Obecnie w M:TG znajdziemy: Aggro, Control, Aggro/Control, Combo i Prison.

Post Malone gra w Magic: The Gathering

Post Malone nie od dziś znany jest z sympatii do wszelkiej maści gier. Niedawno raper ogłosił, że ten, kto pokona go w Magic: The Gathering, otrzyma prawie pół miliona złotych w gotówce. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →