Johnny Nunez/WireImage

Roddy Ricch aresztowany. Raper próbował wejść na teren festiwalu z naładowaną bronią


13 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Roddy Ricch miał wystąpić na festiwalu Governors Ball w Nowym Jorku, jednak odwołano jego koncert z powodu aresztowania artysty w punkcie kontroli bezpieczeństwa eventu. Sprawdź szczegóły.

Za co zatrzymano Roddy’ego Richa?

Jak podaje magazyn TMZ, rapera zatrzymano w punkcie kontroli bezpieczeństwa festiwalu, na którym miał zagrać. Władze znalazły przy nim załadowaną broń palną oraz dziewięć sztuk amunicji. Aresztowano jego i dwie inne osoby, które mu towarzyszyły.

Ricch stoi obecnie przed czterema zarzutami nielegalnego posiadania broni i dwoma zarzutami nielegalnego posiadania amunicji. Znajduje się obecnie w areszcie śledczym i tam ma pozostać, dopóki nie zostanie wezwany na rozprawę w sądzie. Prasa zwróciła się do przedstawicieli rapera z prośbą o komentarz, jednak nie uzyskała jeszcze odpowiedzi.

Przeczytaj także: Kendrick Lamar wyjechał do Ghany. Wkrótce zobaczymy dokument z jego podróży

Roddy Ricch
Roddy Ricch, fot. Omar Vega

Co się zaś tyczy twórczości rapera, to niedawno mieliśmy okazję usłyszeć jego featuring w kawałku Cooped Up z najnowszego albumu Post Malone’a. Dwóch artystów wykonało ten numer na żywo w programie Saturday Night Live. Roddy Ricch zagrał również w teledysku do tego utworu – rapuje w nim obok Malone’a w luksusowym apartamencie.

Post Malone – Cooped Up with Roddy Ricch (Official Music Video)

Twórca dezaktywował wszystkie swoje social media w lutym, z powodu kontrowersji, które wywołał jego utwór. Kawałek Out My Mind został bardzo negatywnie odebrany przez fanów, którzy nie szczędzili pełnych rozczarowania komentarzy. Ricch w odpowiedzi zniknął ze wszystkich swoich platform społecznościowych, jednak już zdążył reaktywować wszystkie konta.

Przeczytaj także: Niedługo wyjdzie pośmiertny album Prodigy’ego z Mobb Deep. Mamy pierwszy kawałek

Roddy Ricch miał wystąpić na festiwalu Governors Ball w Nowym Jorku, jednak odwołano jego koncert z powodu aresztowania artysty w punkcie kontroli bezpieczeństwa eventu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →