kadr z klipu do utworu „Real Talk" Roddiego Riccha

Roddy Ricch wykopał fana ze sceny


11 lipca 2022

Podziel się newsem:

Podczas koncertu na festiwalu w Szwajcarii Roddy Ricch kopniakiem zrzucił swojego fana ze sceny. Sprawdź szczegóły.

Wykopany ze sceny

O tym, że raperzy różnie reagują w sytuacji, gdy fani wbiegają na scenę, wiadomo nie od dziś. Wystarczy polski przypadek Sobla, za którym koncertowa historia obrażania fana ciągnie się tak naprawdę do dzisiaj. Niechlubnie w historii takich zachowań zapisał się niedawno Roddy Ricch podczas festiwalu Openair Frauenfeld Festival w Szwajcarii. Gdy rozpoczął wykonywanie swojego największego hitu, nagrodzonego dwukrotną platyną The Box, na scenę wbiegł fan. Mężczyzną szybko zajęła się ochrona i powaliła go na ziemię. W tym momencie zaczęły się dziać rzeczy niezrozumiałe. Roddy podszedł w stronę fana i ochroniarzy. W pewnym momencie powalony mężczyzna spróbował dotknąć nogi rapera. Wówczas Ricch…. kilkukrotnie go kopnął. Dlaczego zrobił to w momencie, w którym mężczyzna był obezwładniony i bezbronny? Nie umiemy znaleźć na to pytanie odpowiedzi. Z pewnością teraz fani dwa razy się zastanowią, zanim wejdą na scenę podczas koncertu Roddiego Riccha, jednak ich liczba może się drastycznie zmniejszyć po tym incydencie.

Roddy Ricch – The Box

W pogoni za kolejnym hitem

Nie da się ukryć, że wspomniane The Box wyniosło Roddiego Riccha i jego debiutancki legalny album Please Excuse Me For Being Antisocial na wyżyny popularności. Płyta z 2019 roku zadebiutowała na 1. miejscu zestawienia Billboard 200 i osiągnęła status podwójnej platynowej płyty (sprzedała się w 2 milionach egzemplarzy). Od tamtego czasu Roddy zdążył wydać jeszcze jeden album i spadek zainteresowania jest widoczny. Live Life Fast zadebiutowało na 4. miejscu Billboardu, a najczęściej słuchany utwór z albumu, late at night, przegrywa pod tym względem z aż trzema utworami z Please Excuse Me For Being Antisocial. Nie da się więc ukryć, że Roddy Ricch jeśli chodzi o popularność, zaliczył delikatny zjazd. Tylko czy uda mu się nagrać kolejne The Box, by wrócić na szczyt?

Podczas koncertu na festiwalu w Szwajcarii Roddy Ricch kopniakiem zrzucił swojego fana ze sceny. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Wykopany ze sceny O tym, że raperzy różnie reagują w sytuacji, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →