kadr ze zwiastuna / Spotify

Kendrick Lamar wyjechał do Ghany. Wkrótce zobaczymy dokument z jego podróży


10 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Spotify i Kendrick Lamar łączą siły. Niedługo otrzymamy od autora Mr. Morale & The Big Steppers i streamingowego giganta specjalny dokument.

Kendrick Lamar w Ghanie

Wczoraj o 18:00 na Twitterze Spotify został opublikowany specjalny trailer zwiastujący współpracę Kendricka Lamara z marką. Raper w ramach wspólnych działań wyjechał do Accry w Ghanie, gdzie nakręcono specjalny dokument. Premierę filmu zaplanowano na przyszły tydzień, jednak nie wiadomo dokładnie, kiedy się ukaże. W trailerze wykorzystano motyw muzyczny z We Cry Together.

Zobacz: Kendrick Lamar już wkrótce opublikuje kolejny teledysk promujący Mr. Morale & The Big Steppers

Nie potrafię nawet powiedzieć, jaki jest dzień. Po prostu żyję chwilą. W życiu chodzi o doświadczenia. A każdy ma swoje własne, inne przeżycia.

– mówi Lamar

Jak podaje serwis Rap-up, Kendrick w ramach współpracy ze Spotify wystąpi również podczas Cannes Lions Festival 20 czerwca. Portal informuje również, że wideo do We Cry Together z Taylour Paige przybrało formę krótkiego filmu. Na razie dzieło dostępne jest wyłącznie dla widzów w Laemmle Theatre w Los Angeles.

Kendrick rusza w trasę

Wraz z premierą Mr. Morale & The Big Steppers Kenny ogłosił trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, a także Europie. Raper z Compton odwiedzi Stary Kontent w czerwcu na dwa występy (Milano Summer Festival i Glastonbury Festival), po czym wróci dopiero jesienią.

W rozpisce koncertowej znalazły się m.in. Amsterdam, Berlin, Hamburg, Paryż, Sztokholm oraz Praga. Kendrick Lamar odwiedzi także Londyn, Dublin, Birmingham, Leeds, Glasgow oraz Manchester. Pełną listę miast znajdziecie na oklama.com. Żaden z ogłoszonych terminów nie dotyczy jakiejkolwiek polskiej miejscowości. Razem z K. Dotem wystąpią Baby Keem oraz Tanna Leone. Pierwszy występ odbędzie się już w niedzielę 19 czerwca. Wówczas raper pojawi się w Oklahoma City.

Spotify i Kendrick Lamar łączą siły. Niedługo otrzymamy od autora Mr. Morale & The Big Steppers i streamingowego giganta specjalny dokument. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Kendrick […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →