okładka albumu „Mr. Morale & The Big Steppers"

Kendrick Lamar już wkrótce opublikuje kolejny teledysk promujący „Mr. Morale & The Big Steppers”

Podziel się newsem:

Jeden z najgłośniej komentowanych utworów z najnowszego albumu Kendricka Lamara doczekał się teledysku. O pracach nad obrazem poinformowała towarzysząca w piosence rapera z Compton artystka.

Promocja Mr. Morale & The Big Steppers nabiera tempa

Już niedługo powinniśmy otrzymać drugi teledysk promujący ostatnie wydawnictwo K. Dota. Jak podaje serwis Hot New Hip Hop, Taylour Paige, obecna w utworze We Cry Together, zapowiedziała wideo w mediach społecznościowych. Artystka opublikowała wczoraj zdjęcie z planu klipu, podpisując je „Pie*dol się, Kendricku Lamarze„, odwołując się bezpośrednio do treści piosenki. Nie wiadomo na razie, kiedy teledysk do We Cry Together ukaże się na YouTubie.

Zobacz: Kendrick Lamar publikuje pierwszy teledysk z najnowszej płyty

Kendrick Lamar feat. Taylour Paige – We Cry Together

Mr. Morale & The Big Steppers zadebiutowało na rynku w piątek 13 maja. Tego samego dnia Paige opublikowała post odnoszący się do jej obecności na albumie Kung Fu Kenny’ego. Amerykańska aktorka wyznała w nim, jakie przesłanie niesie ze sobą ich wspólny utwór.

Jesteśmy szczęściarzami, że mamy Kendricka. Życzę Wam, abyście dziś rozmyślali. Życzę Wam codziennej refleksji. Obyści się uczyli i prosili o pomoc. Obyście zgłębiali niuanse. Życzę Wam, byście chłonęli dobro i znajdowali światło. Życzę Wam, byście kochali siebie. Wierzę, że jesteście szczerzy. Mam nadzieję, że wyzdrowiejecie.

– napisała.

Kendrick rusza w trasę koncertową, ale ominie Polskę

Wraz z premierą Mr. Morale & The Big Steppers Kenny ogłosił trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, a także Europie. Raper z Compton odwiedzi Stary Kontent w czerwcu na dwa występy (Milano Summer Festival i Glastonbury Festival), po czym wróci dopiero jesienią.

W rozpisce koncertowej znalazły się m.in. Amsterdam, Berlin, Hamburg, Paryż, Sztokholm oraz Praga. Kendrick Lamar odwiedzi także Londyn, Dublin, Birmingham, Leeds, Glasgow oraz Manchester. Pełną listę miast znajdziecie na oklama.com. Żaden z ogłoszonych terminów nie dotyczy jakiejkolwiek polskiej miejscowości. Razem z K. Dotem wystąpią Baby Keem oraz Tanna Leone.

Kendrick Lamar – Mr. Morale & The Big Steppers – odsłuch albumu

Jeden z najgłośniej komentowanych utworów z najnowszego albumu Kendricka Lamara doczekał się teledysku. O pracach nad obrazem poinformowała towarzysząca w piosence rapera z Compton artystka. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →