fot. Taylor Hill/WireImage

Niedługo wyjdzie pośmiertny album Prodigy’ego z Mobb Deep. Mamy pierwszy kawałek


10 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Hegelian Dialectic (The Book of Heroine), pośmiertna płyta Prodigy’ego, ma zadebiutować na streamingach już tego lata. Wydawcy dzielą się pierwszym utworem promującym to wydawnictwo. Sprawdź!

Prodigy – You Will See

Katalog solowej twórczości Prodigy’ego niedawno pojawił się na streamingach, dzięki nowej umowie dystrybucyjnej zawartej pomiędzy przedstawicielami rapera a wytwórnią Warner Music.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim fanom za zrozumienie sytuacji, z którą musiała poradzić sobie nasza rodzina w czasie, gdy przechodziliśmy przez żałobę. Dziękujemy za wszystkie uprzejme słowa wsparcia, które od Was otrzymaliśmy. Chcielibyśmy również podziękować społeczności hip-hopowych artystów, którzy połączyli siły, by zebrać do kupy ostatnie projekty Prodigy’ego. Ta muzyka należy do Was wszystkich i cieszy nas to, że możemy sprawić, aby była ona dostępna znów i na zawsze.

– powiedzieli przedstawiciele Prodigy’ego w oświadczeniu dla magazynu Billboard

Prodigy zmarł w 2017 roku jako 42-latek. Przyczyną zgonu było przypadkowe zadławienie, które miało miejsce podczas pobytu rapera w szpitalu, gdzie leczył się na anemię sierpowatą.

Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Nie mogę już nawet słuchać Shook Ones czy jakiejkolwiek piosenki Mobb Deep. Nie jestem w stanie spoglądać na zdjęcia. Poznałem go, gdy miałem 15 lat. Dziś mam 43… i dalej w to nie wierzę.

– mówił w rozmowie z TMZ MC Havoc, druga połowa duetu Mobb Deep

Zaledwie parę miesięcy przed śmiercią muzyk wydał solowy album Hegelian Dialectic (The Book of Revelation). Ostatnim wydawnictwem duetu Mobb Deep z jego udziałem była płyta The Infamous Mobb Deep z 2014.

Co się zaś tyczy The Hegelian Dialectic (The Book of Heroine), czyli nowego pośmiertnego albumu rapera, to potwierdzono jego ukazanie się w zeszłym tygodniu. Szczegółów takich jak tracklista czy dokładna data premiery jeszcze nie podano.

Przeczytaj także: Nowe dzieło Kanye’go Westa. Artysta wyprodukował kawałek Consequence’a

The Hegelian Dialectic (The Book of Heroine), pośmiertna płyta Prodigy’ego, ma zadebiutować na streamingach już tego lata. Wydawcy dzielą się pierwszym utworem promującym to wydawnictwo. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →