Post Malone zagra wirtualny koncert z okazji 25-lecia Pokémonów

Podziel się newsem:

Post Malone zagra wirtualny koncert z okazji 25-lecia Pokémonów. Występ amerykańskiego muzyka będzie jedną z wielu muzycznych atrakcji, które czekają nas z okazji tego jubileuszu.

Pokémony mają już 25 lat

Dokładnie 26 lutego 1996 roku swoją premierę miała pierwsza generacja gry z uniwersum Pokémon Pocket Monsters Red and Green. Okazała się ona ogromnym sukcesem i do dziś Pikachu, Psyduck, Charmander i inni bohaterowie są ikonami międzynarodowej popkultury.

W tym roku przypada ćwierćwiecze istnienia pokémonowego świata. Twórcy gry zapowiedzieli huczne świętowanie, do którego zaprosili największe światowe gwiazdy. Jedną z nich jest Katy Perry, fanka serii, która została ambasadorką 25. urodzin.

Katy Perry muzyczną ambasadorką jubileuszu Pokemonów

Post Malone zagra wirtualny koncert w świecie Pokémon

Kolejnym artystą, który weźmie udział w świętowaniu jest Post Malone. Amerykański raper zagra wirtualny koncert w świecie Pokémon. To nie pierwszy raz, gdy największe gwiazdy muzyki występują na wirtualnej scenie. Pandemia COVID-19 sprawiła, że w uniwersum Minecrafta odbyły się festiwale Nether Meant i Blockaloo, a Travis Scott wystąpił w Fortnite, gdzie oglądało go 10 milionów graczy.

Transmisja koncertu Post Malone rozpocznie się 28 lutego o 1 w nocy polskiego czasu i będzie dostępna na YouTube’ie oraz Twitchu Pokémon. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź wydarzenia, w którym raper zmienia się w animowaną postać i wchodzi na scenę w blasku estradowych świateł.

Post Malone zagra wirtualny koncert w świecie Pokemon

Post Malone zagra wirtualny koncert z okazji 25-lecia Pokémonów. Występ amerykańskiego muzyka będzie jedną z wielu muzycznych atrakcji, które czekają nas z okazji tego jubileuszu. Pokémony mają już 25 lat Dokładnie 26 lutego 1996 roku swoją premierę miała pierwsza generacja gry z uniwersum Pokémon – Pocket Monsters Red and Green. Okazała się ona ogromnym sukcesem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →