Levi’s wypuścił kolekcję z okazji 25. urodzin Pokémonów

Podziel się newsem:

Pokémony w latach 90. podbiły serca nie tylko dzieci ale i dorosłych na całym świecie. Z okazji 25. rocznicy powstania gry, która wypada w tym roku, marka Levi’s przygotowała kolorową kolekcję. Zobaczcie.

Levi’s x Pokémon – powstała kolekcja ubrań inspirowana kultową grą

Pokémony mają już 25 lat! Aby uczcić tę rocznicę, marka Levi’s postanowiła stworzyć kolekcję inspirowaną latami 90. i światem kultowej gry.

Z ciekawością obserwujemy, jaką miłością i sentymentem ludzie darzą serię o Pokémonach. Wszyscy fani i fanki mają swojego ulubieńca! Możliwość tworzenia kolekcji przy wykorzystaniu wizerunków tak wielu kultowych postaci Pokémon było nie tylko wyjątkowym przeżyciem, ale i świetną zabawą! Fajnie było móc połączyć ikoniczność marki Levi’s z historią Pokémon – powstała dzięki temu kolekcja oparta na nostalgii i optymizmie, wzbogacona nutką oderwanego od rzeczywistości eskapizmu

Karyn Hillman, Dyrektor ds. Produktów, Levi Strauss & Co

Na kolekcję Levi’s x Pokémon składają się kurtki i spodnie jeansowe, topy, bluzy, koszulki z grafikami Pokémonów i akcesoria, takie jak czapki czy torebki. Będzie można także odtworzyć outfit Misty.

Z okazji 25 rocznicy istnienia marka Pokémon wraz z fanami celebruje swoje ponadczasowe dziedzictwo popkulturowe. Z tej okazji nasi przyjaciele w Levi’s stworzyli kolekcję, w której połączyli ducha czasów, w których powstała seria Pokémon z aktualnie panującymi trendami. Całość powstała w kultowy i charakterystyczny dla marki Levi’s sposób. Nasza współpraca umożliwiła fanom i fankom, którzy i które dorastali lub dostały z marką oraz dzisiejszym trendsetterom sposób na wprowadzenie słodkiej nutki nostalgii Pokémon do ich stylu

Amy Sachtleben, Dyrektor ds. Licencji, The Pokémon Company International
Levi's stworzył kolekcję z Pokemonami Levi’s x Pokémon
Levi's stworzył kolekcję z Pokemonami Levi’s x Pokémon
Levi's stworzył kolekcję z Pokemonami
Levi’s x Pokémon

Kolekcja Levi’s x Pokémon dostępna będzie od 19 lutego na stronie Levi.com oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.


Pokémony świętują 25 lat z Katy Perry

Kolekcja Levi’s to nie jedyny sposób świętowania 25. rocznicy powstania gry Pokémon. Na tę okazję przygotowano szereg atrakcji, przede wszystkim muzycznych. Gwiazdą, która będzie uczestniczyć w świętowaniu, jest Katy Perry – prywatnie wielka fanka serii.

Pokémony są w moim życiu stałym elementem, od czasu gier na Game Boyu, poprzez karty Pokémon TCG, aż do przygód z łapaniem Pokémonów na ulicy z Pokémon GO. Podczas trasy koncertowej w Japonii odwiedziłam Pokémon Café. Dlatego udział w urodzinowej kampanii jest prawdziwym zaszczytem. Ta seria od 25 lat daje mi tak dużo radości. Jest to ekscytujące, że od 1996 roku możemy obserwować, jak Pokémony dają frajdę kolejnym pokoleniom na całym świecie.

Katy Perry
Katy Perry świetuję 25-lecie Pokemonów

Oprócz głównej ambasadorki, w programie P25 Music wezmą udział największe światowe gwiazdy. Więcej szczegółów poznamy wkrótce. Tymczasem zobaczcie jubileuszowe wideo:

Pokémony w latach 90. podbiły serca nie tylko dzieci ale i dorosłych na całym świecie. Z okazji 25. rocznicy powstania gry, która wypada w tym roku, marka Levi’s przygotowała kolorową kolekcję. Zobaczcie. Levi’s x Pokémon – powstała kolekcja ubrań inspirowana kultową grą Pokémony mają już 25 lat! Aby uczcić tę rocznicę, marka Levi’s postanowiła stworzyć […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →