kadr z filmu "Evolution of a Song with Vince Staples & Snorlax 🎵 Pokémon 25 Music"

Vince Staples zapowiada utwór „Got ’Em” na składance „Pokemon 25: The Album”


13 października 2021

Podziel się newsem:

Vince Staples zapowiedział udział na składance z okazji 25-lecia Pokemonów pt. Pokemon 25: The Album i opowiedział o wpływie serii na jego twórczość. Sprawdź szczegóły.

Pokemon 25: The Album – ćwierćwiecze uwielbianej serii

Z okazji dwudziestopięciolecia serii Pokemon The Pokémon Company International ogłosiło wydanie projektu kompilacyjnego we współpracy z Universal Music Group. Ma łączyć on utwory artystów, którzy oprócz bycia gwiazdami światowego formatu, są prywatnie fanami serii. Dziś, w towarzystwie Snorlaxa, o swoim udziale na Pokemon 25: The Album opowiedział Vince Staples. Artysta, który w tym roku wydał album zatytułowany Vince Staples, podzielił się swoimi doświadczeniami i wypływem serii Pokemon na jego życie i twórczość. W tle można usłyszeć fragmenty utworu Got ‘Em, który znajdzie się na płycie. Wcześniej w tym samym formacie wystąpili inni artyści, którzy wystąpią na Pokemon 25: The Album, Mabel oraz Cyn. Do tej pory pojawiły się dwa utwory promujące album: Electric autorstwa Katy Perry oraz Only Wanna Be With You Post Malone’a. Poniżej znajduje się pełna tracklista albumu, którego premiera już 15 października:

Evolution of a Song – Vince Staples & Snorlax

Pokemon 25: The Album tracklista

1. Katy PerryElectric

2. Jax JonesPhases (with Sinead Harnett)

3. MabelTake It Home

4. Lil YachtyBelieving

5. J BalvinTen Cuidado

6. CynWonderful

7. Vince StaplesGot ‘Em

8. LouaneGame Girl

9. Tierra WhackArt Show

10. Post MaloneOnly Wanna Be With You (Pokémon 25 Version)

11. YaffleReconnect (feat. Daichi Yamamoto & AAAMYYY)

12. MabelTake It Home (ZHU Remix)*

13. CynWonderful (ZHU Remix)*

14. Vince StaplesGot ‘Em (ZHU Remix)*

Ponadto możliwy jest już także presave albumu w większości platform streamingowych.

Vince Staples zapowiedział udział na składance z okazji 25-lecia Pokemonów pt. Pokemon 25: The Album i opowiedział o wpływie serii na jego twórczość. Sprawdź szczegóły. Pokemon 25: The Album – ćwierćwiecze uwielbianej serii Z okazji dwudziestopięciolecia serii Pokemon The Pokémon Company International ogłosiło wydanie projektu kompilacyjnego we współpracy z Universal Music Group. Ma łączyć on […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →