Pokémon 25: Album” a na nim największe gwiazdy. Znamy tracklistę


15 września 2021

Podziel się newsem:

Pokémon 25: Album to projekt kompilacyjny, który ukaże się już w październiku z udziałem największych światowych gwiazd. Artyści dołożą swoją własną cegiełkę do świętowania okrągłej rocznicy Pokemonów.

Pokémon 25: Album – kiedy premiera?

Pierwsza gra z serii powstała w 1996 roku i od razu okazała się hitem, który błyskawicznie sprzedał się w milionie kopii. Po wersji na Nintendo Game Boy, franczyza była systematycznie rozwijana i tak też powstała karcianka, a później – serial anime. Niedługo potem Pokémony podbiły amerykański rynek i prędko stały się światowym fenomenem. Przechodziły różne transformacje, jednakże począwszy od pierwowzoru, skończywszy na wszelkich produkcjach opartych o grę, niezmiennie kodowały doskonałe wyniki sprzedażowe, a także – wizerunkowe.

The Pokémon Company International i Universal Music Group ogłosiły, że z okazji okrągłej, 25-letniej rocznicy gry, ukaże się specjalny, kompilacyjny album. Płyta zostanie wydana 15 października pod tytułem Pokémon 25: Album. Na krążku udzieliło się wiele gwiazd światowego formatu, prywatnie – również fanów serii.

Przeczytaj: Post Malone zagra wirtualny koncert z okazji 25-lecia Pokémonów

Pokemon 25 album tracklista premiera

Zbierz je wszystkie!

Na uroczystym wydaniu Pokémon 25: Album usłyszymy między innymi Katy Perry, Post Malone, J Balvina, a także Jaxa Jonesa.

Zawsze byłem wielkim fanem Pokémonów i skorzystałem z okazji, aby znaleźć się na albumie. Uwielbiam kawałek, który nagrałem – jest zatytułowany Believing i mam nadzieję, że zainspiruje moich fanów do pogoni za marzeniami

– w oświadczeniu prasowym powiedział Lil Yachty.

Post Malone – Only Wanna Be With You (Pokémon 25 Version)

P25 Music to niesamowita podróż, podczas której mogliśmy współpracować z tak wieloma niesamowitymi muzykami, którzy pomogli nam uczcić 25-lecie Pokémonów. Kiedy odliczamy do premiery Pokémon 25: Album i kulminacji tej całorocznej przygody, nie możemy się doczekać, aż Lil Yachty, Tierra Whack i Jax Jones dołączą do imprezy i dodadzą własne unikalne dźwięki i świeże spojrzenie na Pokémony inspirujące piosenki do tej uroczystej kompilacji

– powiedział Colin Palmer, wiceprezes ds. marketingu, The Pokémon Company International.

Pokémon 25: Album – tracklista płyty

1. Katy PerryElectric
2. Jax Jones Phases (with Sinead Harnett)
3. MabelTake It Home
4. Lil Yachty Believing
5. J BalvinTen Cuidado
6. CynWonderful
7. Vince StaplesGot ‘Em
8. Louane Game Girl
9. Tierra Whack Art Show
10. Post MaloneOnly Wanna Be With You (Pokémon 25 Version)
11. Yaffle – Reconnect (feat. Daichi Yamamoto & AAAMYYY)*
12. Mabel Take It Home (ZHU Remix)*
13. Cyn Wonderful (ZHU Remix)*
14. Vince Staples Got ‘Em (ZHU Remix)*

* tylko cyfrowa edycja

Pokémon 25: Album to projekt kompilacyjny, który ukaże się już w październiku z udziałem największych światowych gwiazd. Artyści dołożą swoją własną cegiełkę do świętowania okrągłej rocznicy Pokemonów. Pokémon 25: Album – kiedy premiera? Pierwsza gra z serii powstała w 1996 roku i od razu okazała się hitem, który błyskawicznie sprzedał się w milionie kopii. Po […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →