Na koncertach Rihanny łapanie Pokemonów zabronione


26 lipca 2016

Podziel się newsem:

„Nawet nie chcę widzieć, jak łapiecie tu jakieś Pokemony” – powiedziała Rihanna do fanów podczas koncertu we Francji.

Nie jest żadnym newsem to, że artyści coraz częściej wyrażają niezadowolenie z zachowania ich fanów, którzy koncerty oglądają przez wyświetlacze smartfonów, nagrywając setki trzęsących się filmików, na których nic nie widać. Ale to, że ludzie wolą łapać Pokemony, niż słuchać gwiazdy wieczoru, za której koncert przecież zapłacili, jest już jakąś nowością.

Podczas swojego koncertu we Francji, Rihanna bardzo wyraźnie (choć chyba z przymrużeniem oka) przekazała swoim fanom, że nie życzy sobie takiego zachowania podczas jej występu.

„Nie chcę widzieć, jak piszecie SMS-y do swoich chłopaków i dziewczyn. Nie chcę też widzieć, jak łapiecie tutaj jakieś Pokemony” – powiedziała Rihanna.

5 sierpnia Rihanna wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. Jeśli chcecie tam łapać Pokemony, to lepiej uważajcie, żeby nie działo się to na oczach piosenkarki.

Ten rok należy do Rihanny. Jej pięć najlepszych duetów z 2016 roku

„Nawet nie chcę widzieć, jak łapiecie tu jakieś Pokemony” – powiedziała Rihanna do fanów podczas koncertu we Francji. Nie jest żadnym newsem to, że artyści coraz częściej wyrażają niezadowolenie z zachowania ich fanów, którzy koncerty oglądają przez wyświetlacze smartfonów, nagrywając setki trzęsących się filmików, na których nic nie widać. Ale to, że ludzie wolą łapać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →