kadr z teledysku „Insane"

Post Malone przyznał, że większość jego tekstów powstaje w toalecie


17 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Każdy twórca ma sposób na pobudzenie kreatywności. W ostatnim wywiadzie Post Malone zdradził, w jaki sposób zabiera się do pisania piosenek.

Austin Post twierdzi, że trzydzieści procent jego płyt było napisanych w toalecie

Kilka dni temu Post Malone gościł w audycji radiowej The Howard Stern Show. Jak donosi serwis hotnewhiphop.com, autor Twelve Carat Toothache podzielił się z prowadzącym, gdzie najczęściej powstają jego piosenki. Raper wprost przyznał się, że większość utworów pisze podczas siedzenia w toalecie. Malone twierdzi, że potrafi spędzić tam nawet dwie godziny, a do pisania tekstów służy mu specjalny notepad.

Zobacz: Post Malone prezentuje Twelve Carat Toothache. Nowy album rapera już dostępny

G*wno dosłownie przychodzi do mnie, bo wszystkie piosenki piszę na kiblu. Powiedziałbym, że około trzydziestu procent wszystkich moich albumów, jakieś sześćdziesiąt procent tekstów w ogóle, napisałem na s*aczu. To moja specjalna strefa, bo nikt nie chce z tobą rozmawiać, kiedy s*asz. Nie powiedziałbym, że jest to kryjówka, ale raczej oaza

– powiedział raper.

Post Malone u Howarda Sterna

Zanim raper pochylił się nad powstawaniem utworów, pochwalił się Sternowi, że został ojcem. Córka Post Malone’a urodziła się w zeszłym miesiącu w Los Angeles.

Twelve Carat Thootache dostępne od dwóch tygodni na rynku

Ostatni krążek Post Malone’a zadebiutował 3 czerwca. Raper przygotował tym razem czternaście nagrań, w tym single Cooped Up, Insane oraz One Righ Now. Obok gospodarza wystąpili Roddy Ricch, Doja Cat, Gunna, Fleet Foxes, The Kid LAROI oraz The Weeknd.

Ta płyta jest bardzo surowa, żyje własnym życiem. Ma swoje uczucia. Jej zamierzeniem jest wyrazić to, kim naprawdę jestem

– mówił autor o płycie.
twelve carat toothache post malone
okładka albumu Twelve Carat Toothache, Universal Music Group 2022

Post Malone – Twelve Carat Toothache – odsłuch albumu

Każdy twórca ma sposób na pobudzenie kreatywności. W ostatnim wywiadzie Post Malone zdradził, w jaki sposób zabiera się do pisania piosenek. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Austin Post twierdzi, że trzydzieści procent […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →