kadr z teledysku „Cooped Up”

Post Malone ujawnia tracklistę nowej płyty, a na niej plejada gwiazd

Podziel się newsem:

Już za kilka dni Twelve Carat Toothache zadebiutuje w serwisach streamingowych. Z tej okazji Post Malone podzielił się z fanami pełną tracklistą wydawnictwa oraz listą gości.

Post wkrótce wyda album. Raper ujawnia kolejne szczegóły

Serwis Rap-up donosi o kolejnych szczegółach dotyczących czwartego albumu studyjnego Post Malone’a. Raper zdradził pełną listę utworów oraz spis gości, którzy pojawią się na Twelve Carat Toothache. Materiał, który ukaże się w piątek 3 czerwca, będzie składać się z czternastu piosenek.

Zobacz: Znamy datę wydania nowego albumu Post Malone’a

Wśród zaproszonych artystów znalazły się bardzo rozpoznawalne nazwiska. Obok Malone’a wystąpili m.in. Roddy Ricch, Doja Cat, przebywający obecnie w więzieniu Gunna oraz The Weeknd. Do tej pory wydawnictwo promowały trzy single: Cooped Up, Love/Hate Letter to Alcohol oraz One Right Now.

Post Malone – Twelve Carat Toothache – tracklista albumu

 1. Reputation
 2. Cooped Up feat. Roddy Ricch
 3. Lemon Tree
 4. Wrapped Around Your Finger
 5. I Like You (A Happier Song) feat. Doja Cat
 6. I Cannot Be (A Sadder Song) feat. Gunna
 7. Insane
 8. Love/Hate Letter to Alcohol feat. Fleet Foxes
 9. Wasting Angels feat. The Kid LAROI
 10. Euthanasia
 11. When I’m Alone
 12. Waiting for a Miracle
 13. One Right Now feat. The Weeknd
 14. New Recording 12, Jan 3, 2020
twelve carat toothache post malone
okładka albumu Twelve Carat Toothache, Universal Music Group 2022

Cała płyta to właściwie aspekt dwubiegunowy i dwoistość wszystkiego. Jest tu wiele rzeczy, które należy traktować z przymrużeniem oka. Myślę, że ten krążek jest najbardziej szczerym materiałem, jaki nagrałem i bardzo się cieszę, że ludzie będą mogli ją usłyszeć.

– powiedział artysta o Twelve Carat Toothache w rozmowie z Apple Music

Nowy krążek Malone’a ukaże się prawie trzy lata po ostatnim materiale zatytułowanym Hollywood’s Bleeding. Album ujrzał światło dzienne we wrześniu 2019 roku, a obok gospodarza pojawili się choćby Travis Scott, Young Thug oraz Meek Mill. Płyta składa się z siedemnastu piosenek i trwa blisko godzinę.

Post Malone – Hollywood’s Bleeding – odsłuch albumu

Już za kilka dni Twelve Carat Toothache zadebiutuje w serwisach streamingowych. Z tej okazji Post Malone podzielił się z fanami pełną tracklistą wydawnictwa oraz listą gości. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →