fot. Rich Fury/Getty Images

Nowy album Post Malone’a coraz bliżej. Znamy kolejne szczegóły


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Po długiej przerwie od wydania Hollywood’s Bleeding Post Malone zapowiada swój czwarty studyjny album – twelve carat toothache. Sprawdź szczegóły.

Nowy album Post Malone’a krótszy niż poprzednie

W wywiadzie dla Billboard Post Malone podzielił się paroma szczegółami dotyczącymi jego nadchodzącego albumu oraz przerwy od tworzenia muzyki, jaką sobie zrobił od 2019 roku. Następca Hollywood’s Bleeding będzie nosił tytuł twelve carat toothache i będzie najkrótszym albumem Posta, trwającym 45 minut. Raper nie ukrywa, że nie spotkało się to z aprobatą jego w wytwórni, która nakłania go do nagrania większej ilości materiału, co wygenerowałoby większy przychód.

Cała rzecz polega na tym, że nie chcę iść na kompromis ze swoją sztuką i intuicją. To wszystko. Poszedłem na wiele kompromisów, zwłaszcza muzycznych, ale teraz nie mam już ochoty.

Co więcej, menedżer rapera, Dre London, stwierdził za pośrednictwem swojego Instagrama, że wytwórnia wstrzymuje premierę nowego albumu właśnie przez jego długość. W listopadzie ukazał się singiel Post Malone’a z gościnnym udziałem The Weeknda, zatytułowany One Right Now, który zadebiutował na 6. miejscu zestawienia Billboard 100.

Post Malone and The Weeknd – One Right Now

Wielokrotnie nagradzany

Post Malone jest obecnie jednym z najpopularniejszych wykonawcą na świecie. Jego ostatni album, Hollywood’s Bleeding, według doniesień Forbesa sprzedał się w 6 milionach egzemplarzy na świecie. Jego trzy dotychczasowe albumy to łącznie aż 13-krotna platyna w USA. Natomiast singiel rockstar pokrył się nawet diamentem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że według zasad wyznaczonych przez RIAA (amerykański odpowiednik ZPAV) platynową płytę otrzymuje się za milion sprzedanych egzemplarzy, natomiast diament to ekwiwalent dziesięciu milionów.

Po długiej przerwie od wydania Hollywood’s Bleeding Post Malone zapowiada swój czwarty studyjny album – twelve carat toothache. Sprawdź szczegóły. Nowy album Post Malone’a krótszy niż poprzednie W wywiadzie dla Billboard Post Malone podzielił się paroma szczegółami dotyczącymi jego nadchodzącego albumu oraz przerwy od tworzenia muzyki, jaką sobie zrobił od 2019 roku. Następca Hollywood’s Bleeding […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →