kadr z teledysku Doja Cat - „Vegas”

Doja Cat prezentuje teledysk do singla „Vegas” promującego film “Elvis”

Obserwuj nas na instagramie:

Singiel Vegas w wykonaniu Dojy Cat, który znajdzie się na soundtracku do filmu Elvis, miał swoją premierę już kilka tygodni temu, a dziś do sieci trafił teledysk do utworu.

Doja Cat w muzycznej zapowiedzi filmu Elvis

Doja zadebiutowała z singlem Vegas na tegorocznej Coachelli. Na scenie towarzyszyła jej ceniona artystka gospel Shonka Dukureh (Big Mama Thornton w filmie ELVIS), która także znajdzie się na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej. Niedługo później utworu mogliśmy posłuchać w wersji audio w serwisach streamingowych. Natomiast dziś do sieci trafił teledysk do singla. Zobaczcie!

Doja Cat – Vegas (From the Original Motion Picture Soundtrack ELVIS)

Elvis – premiera filmu o królu rock’n’rolla już w tym miesiącu

Światowa premiera filmu Elvis w reżyserii Baza Luhrmanna jest zaplanowana na 22 czerwca. Produkcja zagłębia się w złożoną dynamikę między Elvisem Presleyem (granym przez Austina Butlera) a „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (w tej roli Tom Hanks) na przestrzeni ponad 20 lat, od początków Presleya do jego bezprecedensowej sławy, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego w Ameryce. Centralnym punktem tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge). W rolach głównych u boku Butlera, Hanksa i DeJonge zagrali także wielokrotnie nagradzana aktorka Helen Thomson grająca matkę Elvisa, Gladys i Richard Roxburgh w roli ojca Elvisa, Vernona.

Sprawdź także: Elvis – jest nowy zwiastun i szczegóły ścieżki dźwiękowej do filmu o królu rock’n’rolla

Oprócz Dojy Cat na ścieżce dźwiękowej do filmu pojawią się także: Ann Nesby, Alton Mason, Chris Isaak, Denzel Curry, Eminem & Ceelo Green, Gary Clark Jr., Jack White, Lenesha Randolph, Jazmine Sullivan, Kacey Musgraves, Kodi Smit-McPhee, Les Greene , Maneskin, Nardo Wick, Paravi, Pnau, Rufus Thomas, Shonka Dukureh, Stevie Nicks, Swae Lee & Diplo, Tame Impala i Yola.

Singiel Vegas w wykonaniu Dojy Cat, który znajdzie się na soundtracku do filmu Elvis, miał swoją premierę już kilka tygodni temu, a dziś do sieci trafił teledysk do utworu. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Doja Cat […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →