Anne-Marie i Doja Cat łączą siły w kawałku “To Be Young”

Obserwuj nas na instagramie:

Anne-Marie zaprezentowała nowy singiel To Be Young. Artysta zaprosiła do niego raperkę Doja Cat. Posłuchajcie efektów ich współpracy!

Anne-Marie prezentuje kolejny singiel. Nowy album coraz bliżej!

Po sukcesie swojego debiutanckiego albumu Speak Your Mind z 2018 roku, zdaje się, że Anne-Marie ponownie zamierza podbić światowe listy przebojów i serca jeszcze większej rzeszy fanów. Artystka nie zwalnia tempa i po krótkiej przerwie prezentuje kolejny singiel zapowiadający jej nadchodzący, drugi album.

Szczegóły premiery nowego wydawnictwa od Anne-Marie nie są jeszcze znane. Z pewnością jednak krążek nadchodzi wielkimi krokami, bowiem wokalistka właśnie podzieliła się trzecim już po Birthday i Her singlem – To Be Young.

Anne-Marie Doja Cat

Anne-Marie i Doja Cat we wspólnym utworze. Posłuchaj To Be Young

Tym razem, Anne-Marie zaskoczyła podwójnie, bo do swojego najnowszego utworu zaprosiła wyjątkowego gościa – amerykańską raperkę i wokalistkę – Doja Cat, która również idzie jak burza. W zeszłym roku wydała dwa albumy – Amala oraz Hot Pink, a w tym roku wydała już kilka kooperacji, w tym chociażby z The Weeknd, Lil Waynem, czy Nicki Minaj.

Co wyszło z połączenia tych dwóch kobiecych światów? Przekonajcie się sami, jak brzmi ta mieszanka subtelnej romantyczności Anne-Marie z wybuchowością i sensualnością Doja Cat. Posłuchajcie singla To Be Young!

Anne-Marie zaprezentowała nowy singiel To Be Young. Artysta zaprosiła do niego raperkę Doja Cat. Posłuchajcie efektów ich współpracy! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Anne-Marie prezentuje kolejny singiel. Nowy album […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →