Anne-Marie i Doja Cat łączą siły w kawałku „To Be Young”

Podziel się newsem:

Anne-Marie zaprezentowała nowy singiel To Be Young. Artysta zaprosiła do niego raperkę Doja Cat. Posłuchajcie efektów ich współpracy!

Anne-Marie prezentuje kolejny singiel. Nowy album coraz bliżej!

Po sukcesie swojego debiutanckiego albumu Speak Your Mind z 2018 roku, zdaje się, że Anne-Marie ponownie zamierza podbić światowe listy przebojów i serca jeszcze większej rzeszy fanów. Artystka nie zwalnia tempa i po krótkiej przerwie prezentuje kolejny singiel zapowiadający jej nadchodzący, drugi album.

Szczegóły premiery nowego wydawnictwa od Anne-Marie nie są jeszcze znane. Z pewnością jednak krążek nadchodzi wielkimi krokami, bowiem wokalistka właśnie podzieliła się trzecim już po Birthday i Her singlem – To Be Young.

Anne-Marie Doja Cat

Anne-Marie i Doja Cat we wspólnym utworze. Posłuchaj To Be Young

Tym razem, Anne-Marie zaskoczyła podwójnie, bo do swojego najnowszego utworu zaprosiła wyjątkowego gościa – amerykańską raperkę i wokalistkę – Doja Cat, która również idzie jak burza. W zeszłym roku wydała dwa albumy – Amala oraz Hot Pink, a w tym roku wydała już kilka kooperacji, w tym chociażby z The Weeknd, Lil Waynem, czy Nicki Minaj.

Co wyszło z połączenia tych dwóch kobiecych światów? Przekonajcie się sami, jak brzmi ta mieszanka subtelnej romantyczności Anne-Marie z wybuchowością i sensualnością Doja Cat. Posłuchajcie singla To Be Young!

Anne-Marie zaprezentowała nowy singiel To Be Young. Artysta zaprosiła do niego raperkę Doja Cat. Posłuchajcie efektów ich współpracy! Anne-Marie prezentuje kolejny singiel. Nowy album coraz bliżej! Po sukcesie swojego debiutanckiego albumu Speak Your Mind z 2018 roku, zdaje się, że Anne-Marie ponownie zamierza podbić światowe listy przebojów i serca jeszcze większej rzeszy fanów. Artystka nie […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →