Nowa płyta The Weeknd już jest! Posłuchajcie „After Hours”

Podziel się newsem:

Najnowsze wydawnictwo The Weeknd, to bez wątpienia najbardziej oczekiwana płyta tej wiosny. Posłuchajcie jak brzmi After Hours w całości.

Najbardziej psychodeliczna płyta w dyskografii The Weeknd?

After Hours jeszcze przed premierą, przez wiele osób określane było mianem najbardziej psychodelicznego krążka w karierze kanadyjskiego wokalisty. Sam Abel natomiast jeszcze bardziej podsycał nastroje publikując wzbudzające pewien niepokój klipy do Heartless i Blinding Lights.

Ponadto artysta we wszystkich mediach pojawiał się ubrany w ten sam strój (czerwony garnitur z okładki płyty), do którego dodatkiem były ogromne okulary. Czy ta akcja promocyjna też Wam kogoś przypomina?

The Weeknd – Heartless

The Weeknd opowiadając o swoim najnowszym wydawnictwie twierdził, że efekt końcowy dosłownie stopi mózgi słuchaczom. Nic dziwnego, ponieważ inspiracją przy tworzeniu tego krążka były takie filmowe hity jak Las Vegas Parano, Joker, czy Kasyno.

Co ciekawe, do sieci trafił także film krótkometrażowy z wokalistą w roli głównej. Reżyserią obrazka zajął się Anton Tammi.

(Nie)przypadkowa data premiery

The Weeknd - After Hours
The Weeknd – After Hours – okładka albumu

Jeżeli należycie do diehardowych fanów Abla na pewno zauważyliście, że After Hours swoją premierę miało równo 9 lat od wydania przełomowego w karierze artysty House of Baloons. Ponadto wielu słuchaczy zauważyło także, że nowe numery utrzymane są w podobnej konwencji. Najlepiej jednak będzie, jak przekonacie się o tym sami słuchając After Hours.

The Weeknd – After Hours – posłuchaj albumu

Sam krążek, oraz oficjalny merch związany z płytą zakupicie na stronie The Weeknd.

Co z trasą koncertową?

Wokalista tuż przed ogłoszeniem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 ogłosił światową trasę koncertową. Na rozpisce jednak próżno było szukać Polski. Za to najbliższym miastem był Berlin. Teraz jednak cała trasa staje pod znakiem zapytania i nie wiadomo czy w ogóle się odbędzie.

Nam pozostaje być dobrej myśli i wierzyć, że Abel postąpi racjonalnie i nie pójdzie w ślady Post Malone’a. Przypomnijmy, że Post podszedł kompletnie nieodpowiedzialnie do całej sytuacji z koronawirusem i kontynuuje swoją trasę koncertową z wypełnionymi po brzegi arenami.

Najnowsze wydawnictwo The Weeknd, to bez wątpienia najbardziej oczekiwana płyta tej wiosny. Posłuchajcie jak brzmi After Hours w całości. Najbardziej psychodeliczna płyta w dyskografii The Weeknd? After Hours jeszcze przed premierą, przez wiele osób określane było mianem najbardziej psychodelicznego krążka w karierze kanadyjskiego wokalisty. Sam Abel natomiast jeszcze bardziej podsycał nastroje publikując wzbudzające pewien niepokój […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →